fbpx

A-klasa Gdańsk grupa II. Ranking popularności klubów

Po kilku dniach przerwy Galaktyczny Futbol wraca z rankingami popularności w ligach, w których występują zespoły „obecne” na portalu. Przed nami kolejny odcinek cyklu, a w nim zestawienie drugiej grupy gdańskiej A-klasy. Tych z czytelników, którzy nie mieli okazji zapoznać się z wcześniej publikowanymi zestawieniami informuję, że rankingi są tworzone tylko i wyłącznie na podstawie ilości polubień klubowego profilu na facebooku. Nie biorę pod uwagę liczby mieszkańców danego miasta.

Druga grupa A-klasy gdańskiej jest ligą, w której występuje, „zaprzyjaźniony” z portalem Galaktyczny Futbol, Orzeł Straszyn. W rankingu popularności opracowanym dziś przeze mnie, klub ze Straszyna zajął dziewiąte miejsce. Liczba polubień profilu 634.

Pierwsza trójka zestawienia to zespoły, które nie zajmują najwyższych lokat w rozgrywkach po rundzie jesiennej. Trzecie miejsce przypadło klubowi KS Chwaszczyno z 1575 „polubieniami” profilu. Drugą lokatę zajęła Osiczanka Oscice, mająca 1625 fanów na facebooku.

Zwycięzcą rankingu okazał się Portowiec Gdańsk. Klub może pochwalić się az 1732 „lajkami”. Należy dodać, że Portowiec w tabeli rozgrywek okupuje niestety ostatnie miejsce.

Zgodnie z przyjęto regułą w zestawieniu nie biorę pod uwagę rezerw.

Ranking popularności klubów drugiej grupy gdańskiej A-klasy pod względem polubień profilu na facebooku. Stan na dzień 13.02.2020.

[ninja_tables id=”2211″]

 

Grzegorz Sawicki

Zwracam się z prośbą o minimalne choćby wsparcie portalu Galaktyczny Futbol. Szczegóły pod linkiem https://zrzutka.pl/cpeary

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Jedna odpowiedź do “A-klasa Gdańsk grupa II. Ranking popularności klubów”

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.