fbpx

B-klasa duolifebiznes eu. grupa Zabrze. Ranking popularności klubów

Kolejny odcinek cyklu „Ranking popularności klubów”. Pod lupę wziąłem zespoły z zabrzańskiej B-klasy duolifebiznes eu. Tych z czytelników, którzy nie mieli okazji zapoznać się z wcześniej publikowanymi zestawieniami informuję, że rankingi są tworzone tylko i wyłącznie na podstawie ilości polubień klubowego profilu na facebooku. Nie biorę pod uwagę liczby mieszkańców danego miasta. W szczególności zajmuję się ligami, w których występują kluby „zaprzyjaźnione” z portalem.

W B-klasie Zabrze występują znajomi portalu Galaktyczny Futbol z Twittera czyli Naprzód Świbie. Klub niesłychanie popularny w całej piłkarskiej Polsce, znany z niekonwencjonalnych wpisów w mediach społecznościowych. Ale o tym napisano już tomy i nagrano tysiące filmów. Królowie Twittera ze Świbia oczywiście wygrali w rankingu popularności klubów w swojej lidze. Z ilością „lajków” 1678 nie mieli sobie równych. Mam nadzieję i tego życzę klubowi, że również na boisku wiosną będą najlepsi i uzyskają awans do A-klasy.

Drugą pozycją w zestawieniu zajęła Drama Kamieniec. Dziewiąty w tabeli zespół ma aż 1129 fanów na facebooku. Liczba również robiąca wrażenie, pamiętając o jakiej klasie rozgrywkowej mówimy.

Trzecie miejsca w rankingu przypadło klubowi LKS 45 Bujaków. Profil tej drużyny „lubi” 781 sympatyków. Zachęcam zespoły z tej ligi do jeszcze większej aktywności w social mediach. Uwierzcie, że ma to wiele pozytywów, a często i wymiernych korzyści.

W zestawieniu tradycyjnie nie brałem pod uwagę rezerw.

Ranking popularności klubów B-klasy Zabrze duolifebiznes.eu pod względem ilości polubień profilu na facebooku. Stan na dzień 16.02.2020.

[ninja_tables id=”2263″]

Grzegorz Sawicki

Zwracam się z prośbą o minimalne choćby wsparcie portalu Galaktyczny Futbol. Szczegóły pod linkiem https://zrzutka.pl/cpeary

 

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.