fbpx

Klasa okręgowa Kraków I. Ranking popularności klubów

Kolejny odcinek cyklu „Ranking popularności klubów”. Dziś sprawdziłem jak wielu sympatyków  w mediach społecznościowych mają kluby pierwszej grupy krakowskiej klasy okręgowej. Tych z czytelników, którzy nie mieli okazji zapoznać się z wcześniej publikowanymi zestawieniami informuję, że rankingi są tworzone tylko i wyłącznie na podstawie ilości polubień klubowego profilu na facebooku. Nie biorę pod uwagę liczby mieszkańców danego miasta. W szczególności zajmuję się ligami, w których występują kluby „zaprzyjaźnione” z portalem.

Z klubów występujących w pierwszej grupie krakowskiej „okręgówki” kilkakrotnie na łamach portalu Galaktyczny Futbol gościły Przemsza Klucze i LKS Niedźwiedź. W szczególności drugi z wymienionych zespołów jest cieszy się dużą popularnością w mediach społecznościowych, co znalazło potwierdzenie w zestawieniu. LKS Niedźwiedź uplasował się na trzecim miejscu. Profil klubu na facebooku ma 1585 sympatyków.

Druga lokata w rankingu przypadła liderowi rozgrywek Proszowiance Proszowice. Klub może pochwalić się 1751 „lajkami’.

Zdecydowanym zwycięzcą zestawienia okazała się Prądniczanka Kraków, mając prawie 3 tysiące fanów na facebooku. Klubowy profil polubiło aż 2810 osób.

Ranking popularności klubów pierwszej grupy krakowskiej klasy okręgowej pod względem ilości polubień profilu na facebooku. Stan na dzień 16.02.2020.

[ninja_tables id=”2251”]

 

Grzegorz Sawicki

Zwracam się z prośbą o minimalne choćby wsparcie portalu Galaktyczny Futbol. Szczegóły pod linkiem https://zrzutka.pl/cpeary

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.