fbpx

IV liga kujawsko-pomorska. Ranking popularności klubów

W kolejnym odcinku cyklu „Ranking popularności klubów” przyjrzałem się  profilom zespołów występujących w IV ligi kujawsko-pomorskiej. Tych z kibiców, którzy nie mieli okazji zapoznać się z wcześniej publikowanymi zestawieniami informuję, że rankingi są tworzone tylko i wyłącznie na podstawie ilości polubień klubowego profilu na facebooku. Nie biorę pod uwagę liczby mieszkańców danego miasta.

IV liga kujawsko-pomorska bardzo solidnie prezentuje się biorąc pod uwagę ilość polubień poszczególnych profili klubowych. Zaledwie dwa zespoły posiadają mniej niż tysiąc sympatyków na facebooku, a czołowe klubu w zestawieniu mogą konkurować z drużynami występującymi na wyższych szczeblach rozgrywek. Dodam, że na 18 zespołów wystepujących w lidze, aż 10 może pochwalić się ponad dwoma tysiącami „lajków”.

Trzecie miejsce w rankingu zajęła Sparta Brodnica, która po rundzie jesiennej okupuje szóstą lokatę w rozgrywkach. Fanpage brodnickigo klubu „lubi” 3987 kibiców.

Na drugiej pozycji, z ogromną przewagą nad Spartą i resztą zespołów, ulokował się Chemik Bydgoszcz z liczbą polubień 7390.

Bezapelacyjnym zwycięzcą okazał się Zawisza Bydgoszcz, mający fanów w kazdym zakątku Polski. Ilość „lajków” oscylująca wokół granicy 10 tysięcy robi ogromne wrażenie. Dokładnie profil Zawiszy polubiło 9889 osób. Brawo!!!

 

Ranking popularności klubów występujących w IV lidze kujawsko-pomorskiej, pod względem ilości polubień profilu na facebooku. Stan na dzień 05.03.2020.

[ninja_tables id=”2655″]

 

Grzegorz Sawicki

Zwracam się z prośbą o minimalne choćby wsparcie portalu Galaktyczny Futbol. Szczegóły pod linkiem https://zrzutka.pl/cpeary

Zapraszam również do zabawy w Galaktycznego Typera, w którym będzie można typować mecze niższych lig. Pojawią się w nim z pewnością spotkania Zawiszy Bydgoszcz. Typer jest darmowy, zero kosztów rejestracji, zabawa przednia. Więcej informacji tutaj.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.