Dyrekto sportowy Piasta Gliwice: Decyzja o zawieszeniu rozgrywek była słuszna - GalaktycznyFutbol
2796
post-template-default,single,single-post,postid-2796,single-format-standard,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-18.5,qode-theme-starflix,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Dyrekto sportowy Piasta Gliwice: Decyzja o zawieszeniu rozgrywek była słuszna

Dyrekto sportowy Piasta Gliwice: Decyzja o zawieszeniu rozgrywek była słuszna

Bogdan Wilk, dyrektor sportowy Piasta Gliwice, zabrał głos na temat zawieszenia rozgrywek PKO BP Ekstraklasy.

– Jesteśmy w sytuacji, gdzie rozprzestrzenia się epidemia, dlatego ta decyzja o zawieszeniu rozgrywek jest słuszna. Na ten moment rozgrywki zostały zawieszone, a nie zakończone. Wiemy, że nie odbędą się mecze w marcu, ale już w kwietniu może zapaść decyzja o wznowieniu zmagań. W tym momencie zawodnicy otrzymali dwa dni wolnego, ponieważ drużyna jest po dwóch ciężkich meczach – z Legią Warszawa i z Lechią Gdańsk w Pucharze Polski – ale od wtorku mamy w planach trenować, by być przygotowanym na wznowienie rozgrywek – powiedział Bogdan Wilk, cytowany przez oficjalny serwis Piasta Gliwice.

Trwają jeszcze konsultacje, by ułożyć w szczegółach plan działań. Czekamy na rozwój sytuacji. Zarówno my, sztab jak i drużyna zostaliśmy uświadomieni, w jaki sposób dbać o siebie i wdrożyć te największe środki ostrożności, żeby się nic złego nikomu nie stało. Epidemia epidemią, ale życie toczy się dalej, w tej chwili jesteśmy na drugim miejscu w tabeli i zrobimy wszystko, żeby tego miejsca nie stracić – dodał.

Na razie drużyna ma trzy dni wolne, a my zastanowimy dokładnie jak działać, ale musimy być cały czas „pod prądem” i liczyć się z tym, że będziemy grali dalej mecze… Może w kwietniu, może w maju, zobaczymy – podsumował dyrektor Piasta Gliwice.

Źródło: biuro prasowe Piasta Gliwice

Grzegorz Sawicki

No Comments

Post A Comment