2 Liga. Piłkarze Górnika Łęczna przechodzą na treningi indywidualne - GalaktycznyFutbol
2842
post-template-default,single,single-post,postid-2842,single-format-standard,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-18.5,qode-theme-starflix,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

2 Liga. Piłkarze Górnika Łęczna przechodzą na treningi indywidualne

2 Liga. Piłkarze Górnika Łęczna przechodzą na treningi indywidualne

W związku z sytuacją epidemiologiczną i podjęciem decyzji przez Polski Związek Piłki Nożnej o przełożeniu najbliższych kolejek sztab szkoleniowy pierwszej drużyny Górnika Łęczna podjął decyzję o przejściu na indywidualny plan treningowy – informuje biuro prasowe klubu.

Decyzja ta jest podyktowana troską o zdrowie zawodników. We wtorek zespół otrzyma przygotowane uprzednio rozpiski, na bazie których zawodnicy będą wykonywać treningi w najbliższych dniach bez konieczności pojawiania się w klubie.

Klub informuje również, że biura Górnik Łęczna będę nieczynne w terminie co najmniej do 20 marca 2020 roku. W tym okresie kontakt z pracownikami klubu będzie możliwy jedynie telefonicznie i za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Źródło: Biuro prasowe Górnika Łęczna

Grzegorz Sawicki

No Comments

Post A Comment