B-klasa Płock. Huragan Bodzanów wzmacnia zespół w oczekiwaniu na rozpoczęcie rundy wiosennej - GalaktycznyFutbol
2844
post-template-default,single,single-post,postid-2844,single-format-standard,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-18.5,qode-theme-starflix,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

B-klasa Płock. Huragan Bodzanów wzmacnia zespół w oczekiwaniu na rozpoczęcie rundy wiosennej

B-klasa Płock. Huragan Bodzanów wzmacnia zespół w oczekiwaniu na rozpoczęcie rundy wiosennej

Huragan Bodzanów ogłosił oficjalnie pozyskanie trzech nowych zawodników. Działacze klubu wzmacniają zespół, czekając na rozpoczęcie rozgrywek, o ile runda wiosenna w ogóle zostanie rozegrana.

Trzej nowi gracze zespołu z Bodzanowa byli testowani podczas treningów i spotkań kontrolnych. Dziś klub oficjalnie potwierdził ich pozyskanie.

Kierownik Huraganu, Krzysztof Staniszewski przekazał mi krótkie informacje na temat każdego z trzech nowych zawodników.

Sebastian Pesta w poprzednim sezonie występował w Wiśle Sobowo.  Podczas zimowych przygotowań w barwach Huraganu strzelił 3 gole w 6 spotkaniach. Pesta występuje na pozycji napastnika.

Jakub Pawlikowski trafił do bodzanowskiego zespołu również z Wisły Sobowo, z tą różnicą, że nie grał tam już od ponad 12 miesięcy.  Wystąpił dotychczas w dwóch meczach kontrolnych Huraganu. Zawodnik powinien być wzmocnieniem w środku pomocy.

Trzecim z nowych graczy jest Konrad Kusiński, który jest wolnym zawodnikiem. Dotychczas jeszcze nie występował  oficjalnie w barwach żadnego klubu.  Może grać jako boczny obrońca lub skrzydłowy. W pięciu meczach sparingowych Huraganu strzelił dwa gole.

Krzysztof Staniszewski dodał również, że są aktualnie prowadzone negocjacje nad powrotem dwóch zawodników do Huraganu, ale na wynik rozmów trzeba będzie jeszcze poczekać.

Grzegorz Sawicki

 

 

No Comments

Post A Comment