PKO BP Ekstraklasa. Specjalny plan treningowy piłkarzy Zagłębia Lubin - GalaktycznyFutbol
2839
post-template-default,single,single-post,postid-2839,single-format-standard,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-18.5,qode-theme-starflix,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

PKO BP Ekstraklasa. Specjalny plan treningowy piłkarzy Zagłębia Lubin

PKO BP Ekstraklasa. Specjalny plan treningowy piłkarzy Zagłębia Lubin

Z uwagi na szczególną sytuację w kraju związaną z zagrożeniem epidemiologicznym oraz w związku z decyzją Ekstraklasy S.A. o wstrzymaniu rozgrywek, w najbliższym czasie zawodnicy „Miedziowych” będą trenować indywidualnie, według przygotowanych przez sztab szkoleniowy rozpisek – informuje biuro prasowe Zagłębia Lubin.

W związku z rozprzestrzeniającym się koronawirusem [COVID-19] sztab szkoleniowy pierwszej drużyny KGHM Zagłębia Lubin podjął decyzję o przejściu na indywidualny plan treningowy. W poniedziałek zespół dostał przygotowane uprzednio rozpiski, na bazie których zawodnicy będą wykonywać treningi w najbliższych dniach bez konieczności pojawiania się w klubie.

Drużyna zapoznała się również ze szczegółowymi wytycznymi z zakresu prewencji antywirusowej, które dokładnie omówił lekarz pierwszego zespołu Pan Jacek Worobiec.

Ustalono także wszelkie niezbędne procedury dotyczące zaistniałej sytuacji. Na czas przerwy w rozgrywkach wszyscy zawodnicy i trenerzy KGHM Zagłębia Lubin pozostaną w Lubinie, oczekując na dalsze wytyczne.

Źródło: Biuro prasowe Zagłębia Lubin

Grzegorz Sawicki

No Comments

Post A Comment