fbpx

IV liga dolnośląska grupa wschodnia. Ranking popularności klubów

W kolejnym odcinku cyklu „Ranking popularności klubów” przyjrzałem się facebookowym profilom zespołów występujących we wschodniej grupie IV ligi dolnośląskiej. Tych z kibiców, którzy nie mieli okazji zapoznać się z wcześniej publikowanymi zestawieniami informuję, że rankingi są tworzone tylko i wyłącznie na podstawie ilości polubień klubowego profilu na facebooku. Nie biorę pod uwagę liczby mieszkańców danego miasta.

Wśród klubów występujących w omawianej dziś lidze, profile czterech z nich nie przekroczyły magicznej granicy 1000 polubień. Sześć zespołów mieści się w przedziale 1000-2000, pięć natomiast przekroczyło 2 tysiące „lajków”. Zwycięzca rankingu zbliża się do liczby czterech tysięcy polubień.

Piąte miejsce w rankingu przypadło Lechii Dzierżoniów z liczbą 2208 „lajków”. Czwartą lokatę zajęła Wiwa Goszcz, profil tego klubu „lubi” 2529 sympatyków.

Na najniższym stopniu podium ulokował się Moto Jelcz Oława z 2569 polubieniami facebookowej strony. Drugą pozycję zajął Piast Nowa Ruda. Klub może pochwalić się profilem, który posiada 2873 fanów.

Bezapelacyjnym zwycięzcą okazał się lider rozgrywek wschodniej grupy dolnośląskiej IV ligi, Polonia-Stal Świdnica. Fanpage tego zespołu ma już prawie 4 tysięce sympatyków, a dokładnie 3864 osoby polubiły profil świdnickiego klubu.

 

Ranking popularności klubów IV ligi dolnośląskiej (grupa wschodnia) pod względem ilości polubień profilu na facebooku. Stan na dzień 19.03.2020.

[ninja_tables id=”2922″]

 

Grzegorz Sawicki

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.