Zawodnicy Barcelony zgodzili się na obniżenie pensji - GalaktycznyFutbol
3009
post-template-default,single,single-post,postid-3009,single-format-standard,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-18.5,qode-theme-starflix,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Zawodnicy Barcelony zgodzili się na obniżenie pensji

Zawodnicy Barcelony zgodzili się na obniżenie pensji

Prezydent Barcelony Josep Maria Bartomeu rozmawiał z zawodnikami Barcelony, którzy zgodzili się na obniżkę pensji na czas przerwy w rozgrywkach.

Hiszpański „AS” informuje, że prezydent Barcelony doszedł do porozumienia z czwórką kapitanów klubu, którzy reprezentują interesy całej kadry. Zespół wyraził zgodę na obniżenie pensji podczas przerwy w rozgrywkach La Liga.

Decyzja podjęta przez graczy pierwszej drużyny „Dumy Katalonii” nie wpłynęła na wynagrodzenie sportowców z innych klubowych sekcji, a także na pensje zawodników z rezerw i akademii La Masia.

Z kolei „Sport”pisze, że prezydent Bartomeu ma w poniedziałek połączyć się telefonicznie z członkami  ECA oraz UEFA, a także przedstawicielami lig europejskich. Omówiony ma zostać plan działania klubów, który ograniczy straty finansowe spowodowane pandemią koronawirusa.

Grzegorz Sawicki

No Comments

Post A Comment