Klasa okręgowa Gorzów Wielkopolski. Ranking popularności klubów - GalaktycznyFutbol
3037
post-template-default,single,single-post,postid-3037,single-format-standard,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-18.5,qode-theme-starflix,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Klasa okręgowa Gorzów Wielkopolski. Ranking popularności klubów

Klasa okręgowa Gorzów Wielkopolski. Ranking popularności klubów

Kolejny odcinek cyklu „Ranking popularności klubów”. Dziś wziąłem pod lupę facebookowe profile zespołów występujących w klasie okręgowej w grupie Gorzów Wielkopolski. Tych z kibiców, którzy nie mieli okazji zapoznać się z wcześniej publikowanymi zestawieniami informuję, że rankingi są tworzone tylko i wyłącznie na podstawie ilości polubień klubowego profilu na facebooku. Nie biorę pod uwagę liczby mieszkańców danego miasta.

W gorzowskiej klasie okręgowej wiele klubów nie prowadzi na bieżąco profili na facebooku. Część jest nieaktywna, dwa zespoły nie posiadają swoich fanpage’ów (Radowiak Drezdenko i Polonia Lipki Wielkie).

Sześć klubów przekroczyło granicę 1000 polubień, z czego dwa posiadają profile, które „lubi” ponad 2 tysiące sympatyków.

Trzecie miejsce zajęła Stal Sulęcin, której fanpage ma 1718 „lajków”.

Na drugiej pozycji uplasował się Lubuszanin Drezdenko z 2062 polubieniami profilu.

Zwycięzcą rankingu został Orzeł Międzyrzecz. Profil dziesiątego w tabeli rozgrywek klubu, polubiło do te pory 2274 sympatyków.

Ranking popularności klubów występujących w gorzowskiej klasie okręgowej pod względem ilości polubień profilu na facebooku. Stan na 24.03.2020.

 

Grzegorz Sawicki

No Comments

Post A Comment