fbpx

Wielkopolska A-klasa grupa I. Ranking popularności klubów

W dzisiejszym odcinku cyklu „Ranking popularności klubów” sprawdziłem fapage’e zespołów występujących w pierwszej grupie wielkopolskiej A-klasy. Tych z czytelników, którzy nie mieli okazji zapoznać się z wcześniej publikowanymi zestawieniami informuję i podkreślam, że rankingi są tworzone tylko i wyłącznie na podstawie ilości polubień klubowego profilu na facebooku. Nie są brane pod uwagę liczby mieszkańców, frekwencja na stadionie czy treści zmieszczane przez kluby. W zestawieniach nie są uwzględniane zespoły rezerw występujących w danej lidze.

W pierwszej grupie A-klasy wielkopolskiej większość klubów nie wykazuje w obecnej sytuacji zbyt dużej aktywności na facebooku. W pewnym sensie jest to zrozumiałe i nie powinno dziwić.

Profile dwunastu klubów mieszczą się w przedziale polubień 274-982. Dwa czołowe zespołu moga pochwalić się przekroczeniem granicy tysiąca lajków.

Na trzecim miejscu rankingu uplasowała się Pieczarka Wielichowo. Profil tego klubu polubiło 982 sympatyków. Drugą pozycję w zestawieniu zajmuje Karpik Kopanica. Fanpage ostatniego zespołu w ligowej tabeli zalajkowało 1048 kibiców.

Zwycięzcą rankingu została z dużą przewagą Obra Zbąszyń. Profil klubu jako jeden z nielicznych w lidze jest aktualizowany na bieżąco. Fanpage Obry do tej pory polubiło 1599 osób. Brawo.

Ranking popularności klubów występujących w pierwszej grupie wielkopolskiej A-klasy pod względem liczby lajków na facebooku. Stan na 07.04.2020.

[ninja_tables id=”3328″]

 

Grzegorz Sawicki

Zapraszam kluby do skorzystania z oferty https://www.facebook.com/grafikasportowa/

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.