fbpx

A-klasa wielkopolska grupa II. Ranking popularności klubów

W kolejnym odcinku cyklu „Ranking popularności klubów” sprawdziłem profile facebookowe zespołów występujących w drugiej grupie wielkopolskiej A-klasy. Tych z czytelników, którzy nie mieli okazji zapoznać się z wcześniej publikowanymi zestawieniami informuję i podkreślam, że rankingi są tworzone tylko i wyłącznie na podstawie ilości polubień klubowego profilu na facebooku. Nie są brane pod uwagę liczby mieszkańców, frekwencja na stadionie czy treści zmieszczane przez kluby. W zestawieniach nie są uwzględniane zespoły rezerw występujących w danej lidze.

W omawianej dziś lidze sklasyfikowałem dwanaście klubów. Zgodnie z regułą nie brałem pod uwagę rezerw oraz nie uwzględniłem profilu Ruchu Bojanowo, który jest po prostu nieaktywny.

Wśród zespołów z drugiej grupy wielkopolskiej A-klasy, dwa posiadają profile, które przekroczyły granicę tysiąca polubień. Pozostała dziesiątka mieści się w przedziale od 233 do 831 lajków.

Na miejscu trzecim uplasował się klub Tęcza-Osa Osieczna, którego fanpage polubiło 831 sympatyków. Tęcza również w ligowej tabeli plasuje się na trzeciej pozycji.

Drugą lokatę w zestawieniu zajął lider rozgrywek MTS Pawłowice. Profil tego klubu do tej pory zalajkowało 1137 fanów.

Zwycięzcą rankingu z dużą przewagą i liczbą lajków, która może robić wrażenie (pamiętajmy, że mówimy o rozgrywkach A-klasy), została Dąbroczanka Pępowo. Szósty w tabeli zespół posiada profil polubiony przez 1495 kibiców. Brawo.

Ranking popularności klubów występujących w drugiej grupie wielkopolskiej A-klasy pod względem liczby lajków na facebooku. Stan na 08.04.2020.

[ninja_tables id=”3368″]

 

Grzegorz Sawicki

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.