fbpx

Lubuska klasa okręgowa grupa Zielona Góra. Ranking popularności klubów

W kolejnym odcinku cyklu „Ranking popularności klubów” przyjrzałem się facebookowym profilom zespołów występujących w zielonogórskiej klasie okręgowej. Tych z czytelników, którzy nie mieli okazji zapoznać się z wcześniej publikowanymi zestawieniami informuję i podkreślam, że rankingi są tworzone tylko i wyłącznie na podstawie ilości polubień klubowego profilu na facebooku. Nie są brane pod uwagę liczby mieszkańców, frekwencja na stadionie czy treści zamieszczane przez kluby. W zestawieniach nie są uwzględniane zespoły rezerw występujących w danej lidze.

Kluby zielonogórskiej okręgówki są mocno aktywne w mediach społecznościowych. Administratorzy większości facebookowych profili na bieżąco informują kibiców o tym co się dzieje podczas trwającego zawieszenia rozgrywek.

Trzeba podkreślić, że ilość osób, które zalajkowały poszczególne profile klubów z zielonogórskej klasy okręgowej, również robi wrażenie. Siedem klubów mieści się w przedziale 333-920. Kolejne pięć zespołów przekroczyło granicę tysiąca lajków (1050-1808). Trzy następne to już przedział 2135-2261.  Fanpage zwycięzcy rankingu natomiast przekroczył trzy tysiące polubień.

Trzecie miejsce w zestawieniu przypadło Odrze Bytom Odrzański, której profil lubi 2181 sympatyków. Drugą pozycję zajął lider rozgrywek Arka Nowa Sól. Fanpage tego klubu polubiło 2261 osób.

Zdecydowanym triumfatorem rankingu popularności zielonogórskiej klasy okręgowej został Promień Żary. Klubowy profil zalajkowało do tej pory aż 3430 fanów zespołu. To już poważna liczba sympatyków, która moze konkurować nawet z trzecioligowymi klubami. Słowa uznania należą się Promieniowi Żary za aktywność w social mediach.

Ranking popularności klubów występujących w zielonogórskiej klasie okręgowej pod względem liczby lajków na facebooku. Stan na 08.04.2020.

[ninja_tables id=”3375″]

 

Grzegorz Sawicki

Szeroka oferta dla klubów z niższych lig. #WYGLĄDMAZNACZENIE https://www.facebook.com/grafikasportowa/

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Jedna odpowiedź do “Lubuska klasa okręgowa grupa Zielona Góra. Ranking popularności klubów”

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.