fbpx

Klasa okręgowa grupa Łódź. Ranking popularności klubów

W kolejnym odcinku cyklu „Ranking popularności klubów” przyjrzałem się facebookowym profilom zespołów występujących w łodzkiej grupie klasy okręgowej. Tych z czytelników, którzy nie mieli okazji zapoznać się z wcześniej publikowanymi zestawieniami informuję i podkreślam, że rankingi są tworzone tylko i wyłącznie na podstawie ilości polubień klubowego profilu na facebooku. Nie są brane pod uwagę liczby mieszkańców, frekwencja na stadionie czy treści zamieszczane przez kluby. W zestawieniach nie są uwzględniane zespoły rezerw występujących w danej lidze.

W zestawieniu klubów łodzkiej okręgówki oprócz rezerw trzech zespołów nie uwzględniłem również klubów UKS SMS Łódź  oraz GKS Ksawerów, który nie posiada aktywnego profilu na facebooku.

Na jedenaście sklasyfikowanych klubów, sześć posiada profile, które nie przekroczyły granicy 1000 lajków. Cztery kolejne mieszczą się w przedziale 1137-1485. Zwycięzca rankingu może pochwalić się fanpage’em, który polubiło ponad 2 tysiące sympatyków.

Na miejscu trzecim znalazł się zespół KKS Koluszki, którego profil lubi 1315 kibiców. Pozycję drugą zajął PTC Pabianice. Fanpage drużyny, która zajmuje 15. miejsce w tabeli rozgrywek, zalajkowało do tej pory 1485 osób.

Zwycięzcą zestawienia został lider łodzkiej okręgówki Stal Głowno z liczbą lajków 2268.

Ranking popularności klubów występujących w klasie okręgowej grupa Łódź pod względem liczby lajków na facebooku. Stan na 09.04.2020.

[ninja_tables id=”3405″]

 

Zdjęcie autorstwa Retha Ferguson z Pexels

Grzegorz Sawicki

******

Każdy klub z niższej ligi znajdzie tu ofertę dla siebie. Zapraszam https://www.facebook.com/grafikasportowa/

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.