fbpx

Klasa okręgowa grupa Sieradz. Ranking popularności klubów

W kolejnym odcinku cyklu „Ranking popularności klubów” wziąłem pod lupę profile facebookowe zespołów występujących w klasie okręgowej grupa Sieradz. Tych z czytelników, którzy nie mieli okazji zapoznać się z wcześniej publikowanymi zestawieniami informuję i podkreślam, że rankingi są tworzone tylko i wyłącznie na podstawie ilości polubień klubowego profilu na facebooku. Nie są brane pod uwagę liczby mieszkańców, frekwencja na stadionie czy treści zmieszczane przez kluby. W zestawieniach nie są uwzględniane zespoły rezerw występujących w danej lidze.

W zestawieniu omawianej w dzisiejszym odcinku sieradzkiej klasie okregowej, wziąłem pod uwagę trzynaście klubów. Pozostałe trzy nie posiadają na facebooku aktywnego profilu.

Sześć klubów mieści się w przedziale 345-931 polubień, siedem natomiast przekroczyło pułap 1000 lajków.

Na pozycji trzeciej rankingu uplasował się Hetman Rusiecc, który w ligowej tabeli zajmuje dziesiąte miejsce. Fanpage tego klubu polubiło 1256 kibiców.

Druga lokata przypadła KS Karsznice. Zespół w rozgrywkach plasuje się na pozycji dwunastej. Natomiast w rankingu popularności, dzięki 1361 lajkom, został wiceliderem.

Zwycięzcą zestawienia jest drugi w tabeli sieradzkiej okregówki TS Janiszewice. Pierwsze miejsce w rankingu popularności TS zdobył dzięki aż 1545 polubieniom profilu. Gratulacje!

Ranking popularności klubów występujących w klasie okręgowej grupa Sieradz pod względem liczby lajków na facebooku. Stan na 11.04.2020.

[ninja_tables id=”3481″]

 

Zdjęcie autorstwa Retha Ferguson z Pexels

Grzegorz Sawicki

Zmień klubowy wizerunek. Więcej informacji TUTAJ.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Jedna odpowiedź do “Klasa okręgowa grupa Sieradz. Ranking popularności klubów”

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.