fbpx

A-klasa Szczecin I. Ranking popularności klubów

W kolejnym odcinku cyklu „Ranking popularności klubów” sprawdziłem facebookowe profile zespołów występujących w A-klasie Szczecin I. Tych z czytelników, którzy nie mieli okazji zapoznać się z wcześniej publikowanymi zestawieniami informuję i podkreślam, że rankingi są tworzone tylko i wyłącznie na podstawie ilości polubień klubowego profilu na facebooku. Nie są brane pod uwagę liczby mieszkańców, frekwencja na stadionie czy treści zmieszczane przez kluby. W zestawieniach nie są uwzględniane zespoły rezerw występujących w danej lidze oraz profile nieaktywne od dłuższego czasu.

W pierwszej klubie szczecińskiej A-klasy występuje 13 zespołów. W zestawieniu uwzględniłem jedenaście z nich – stosując zasadę przyjętą od początku cyklu (rezerwy oraz profile nieaktywne).

Dziesięć klubów posiada profile w przedziale od 36 do 766 polubień. Zwycięzca zestawienia przekroczył granicę tysiąca lajków.

Trzecie miejsce przypadło Koronie Stuchowo. Fanpage polubiło 605 sympatyków.

Na drugiej pozycji uplasowała się Sowianko Sowno, której profil zalajkowało 766 kibiców.

Zdecydowanym triumfatorem rankingu został lider rozgrywek – Fala Międzyzdroje. Klubowy fanpage może imponować liczbą aż 1454 polubień. Brawo.

 

Ranking popularności. A-klasa Szczecin I

MiejsceKlubMiejsce w tabeliLiczba lajków
1.Fala Międzyzdroje1.1454
2.Sowianka Sowno7.766
3.Korona Stuchowo9.605
4.Jantar Dziwnów2.588
5.Bizon Cerkwica11.573
6.Bałtyk Gostyń5.433
7.Pionier Żarnowo4.392
8.Jastrząb Łosośnica8.353
9.Znicz Wysoka Kamieńska10.193
10.Pomorzanin Przybiernów12.122
11.Błękitni Trzygłów6.36

 

Grzegorz Sawicki

Zdjęcie autorstwa sergio souza z Pexels

Czas na zmianę klubowego wizerunku? Ofertę dla klubów Niższych Lig znajdziesz TUTAJ

 

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.