Komunikat PZPN: Decyzje dotyczące wznowienia lub zakończenia sezonu w III lidze, podejmą Wojewódzkie ZPN-y - GalaktycznyFutbol
4771
post-template-default,single,single-post,postid-4771,single-format-standard,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-18.5,qode-theme-starflix,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Komunikat PZPN: Decyzje dotyczące wznowienia lub zakończenia sezonu w III lidze, podejmą Wojewódzkie ZPN-y

Komunikat PZPN: Decyzje dotyczące wznowienia lub zakończenia sezonu w III lidze, podejmą Wojewódzkie ZPN-y

Zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej podczas posiedzenia, które odbyło się 12 maja 2020 roku w Warszawie, ustalił, że decyzje dotyczące wznowienia lub zakończenia rozgrywek III ligi piłki nożnej mężczyzn w sezonie 2019/2020 oraz zasad spadków i awansów, podejmą Wojewódzkie Związki Piłki Nożnej.

Podczas posiedzenia postanowiono również, że rozgrywki III ligowe w sezonie 2020/2021 w dalszym ciągu prowadzone będą przez WZPN. Zarządzenie rozgrywkami III ligi zostanie przekazane do PZPN w czerwcu 2021 roku.

PZPN taką decyzją pozbył się odpowiedzialności za dalsze losy III ligi w tym i następnym sezonie. Kiedy zapadną ostateczne zarządzenia w kwestii rozgrywek? Trzeba poczekać na odpowiedź. Tragikomedia trwa.

Grzegorz Sawicki

1 Comment

Post A Comment