Śląsk Wrocław otwiera sekcję piłki nożnej kobiet - GalaktycznyFutbol
4794
post-template-default,single,single-post,postid-4794,single-format-standard,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-18.5,qode-theme-starflix,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Śląsk Wrocław otwiera sekcję piłki nożnej kobiet

Śląsk Wrocław otwiera sekcję piłki nożnej kobiet

Śląsk Wrocław pierwszym klubem w PKO Ekstraklasie z sekcją piłki nożnej kobiet! Utworzona została ona w efekcie nawiązania porozumienia z KS AZS Wrocław. Wrocławskie zawodniczki będą od teraz reprezentować w Ekstralidze barwy WKS-u.

Klub z ul. Oporowskiej wziął pod swoje skrzydła KS ASZ Wrocław, włączając tym samym w struktury jedną z najbardziej utytułowanych polskich drużyn w kobiecym futbolu. Po zakończeniu trwającego obecnie procesu licencyjnego i wznowieniu rozgrywek Ekstraligi, piłkarki będą występować już pod szyldem WKS-u.

– Z radością możemy dziś ogłosić, że rodzina Śląska Wrocław powiększyła się o sekcję piłki nożnej kobiet. To kolejny projekt – po przyjęciu w nasze szeregi drużyny blind footballu oraz wejściu do świata esportu – świadczący o tym, jak szeroka jest perspektywa naszej działalności. Śląsk Wrocław to klub wszystkich wrocławian i wrocławianek, które wbrew pewnym stereotypom, również kochają piłkę nożną. Nasze nowe zawodniczki są tego najlepszym przykładem. Przejawiają wielką pasję, determinację w dążeniu do celu i chcemy pomóc im  spełniać marzenia – zaznacza Piotr Waśniewski, prezes Śląska Wrocław.

Źródło i fot: Biuro Prasowe Śląska Wrocław

No Comments

Post A Comment