Były piłkarz Arsenalu przegrał w pokera 7 milionów euro - GalaktycznyFutbol
4877
post-template-default,single,single-post,postid-4877,single-format-standard,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-18.5,qode-theme-starflix,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Były piłkarz Arsenalu przegrał w pokera 7 milionów euro

Były piłkarz Arsenalu przegrał w pokera 7 milionów euro

Nicklas Bendtner, były piłkarz Arsenalu, wyznał we własnym reality show „Bendtner i Philine”, że przegrał w pokera blisko 7 milionów euro.

Nicklas Bendtner mimo przyznania się do przegrania tak ogromnej sumy, dodał, że nie ma problemu z hazardem. Bendtner zdradził w jednym z odcinków, że regularnie grał w pokera, odkąd skończył 19 lat.

– Straciłem ogromne sumy pieniędzy. Chyba jakieś 50 milionów koron (ok. 7 milionów euro), ale nie jestem pewien. Pewnego dnia, po przegranej w Londynie, skończyłem grę na wysokie stawki. Teraz robię to tylko dla przyjemności, żetonami po 100 koron – zdradził Duńczyk.

Były piłkarz Arsenalu i Juventusu obecnie nie jest zatrudniony w żadnym klubie, ale ma się bardzo dobrze i nie narzeka na stan finansów. Jego autobiografia „Obie strony” znajduje się na czele listy duńskich bestsellerów. Piłkarz występuje również w reality show  „Bendtner i Philine”, opisującym jego partnerkę, modelkę Philine Roepstorff.

No Comments

Post A Comment