Górnik Polkowice. Koniec sezonu futsalowców - GalaktycznyFutbol
4858
post-template-default,single,single-post,postid-4858,single-format-standard,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-18.5,qode-theme-starflix,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Górnik Polkowice. Koniec sezonu futsalowców

Górnik Polkowice. Koniec sezonu futsalowców

Komisja ds. Nagłych PZPN podjęła decyzję o zakończeniu rozgrywek I Ligi Futsalu w sezonie 2019/2020. Tym samym drużyna KGHM Metraco Górnik Polkowice zostaje sklasyfikowana na 9. miejscu grupy południowej – informuje Jan Wierzbicki, rzecznik prasowy klubu.

Sprawdziły się przewidywania trenera zielono-czarnych Grzegorza Nowaka, który był sceptycznie  nastawiony do wznowienia rozgrywek.

Po dwumiesięcznej przerwie wejść na halę to samobójstwo. Inna jest specyfika poruszania się po orliku, a inna w hali. To byłby strzał w kolano dla każdego zespołu. To już jest koniec ligi i z początkiem sierpnia rozpoczniemy przygotowania do nowego sezonu- mówi szkoleniowiec Górnika.

Dziękujemy kibicom za doping, a zespołowi za walkę i zaangażowanie. Wracamy mocniejsi w sezonie 2020/2021 w I Lidze Futsalu – pisze Jan Wierzbicki.

Fot. Jan Wierzbicki/Górnik Polkowice

No Comments

Post A Comment