Jeden z najbogatszych Polaków chce zainwestować w trzecioligowy klub - GalaktycznyFutbol
4870
post-template-default,single,single-post,postid-4870,single-format-standard,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-18.5,qode-theme-starflix,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Jeden z najbogatszych Polaków chce zainwestować w trzecioligowy klub

Jeden z najbogatszych Polaków chce zainwestować w trzecioligowy klub

Zbigniew Jakubas, jeden z najbogatszych Polaków, jest gotów zainwestować w Motor Lublin – informują lubelskie media.

Motor Lublin obecnie czeka na decyzję Małopolskiego Związku Piłki Nożnej dotyczącej zasad awansu do 2. ligi. Przed zawieszeniem rozgrywek lubelski zespół zajmował 2. miejsce w tabeli czwartej grupy III ligi, mając tyle samo punktów, co prowadzący Hutnik Kraków.

Według doniesień „Kuriera Lubelskiego” Motor może zyskać nowego inwestora. Pod koniec ubiegłego roku pojawiły się informacje, że trwają rozmowy z potencjalnym inwestorem, który miałby pojawić się w klubie. Według nieoficjalnych informacji w najbliższym czasie zapadną ostateczne ustalenia oraz zostaną podane szczegóły inwestycji biznesmena w lubelski klub.

Zbigniew Jakubas znajduje się na 14. miejscu na liście stu najbogatszych Polaków w 2019 roku. Inwestuje m.in. w branżę deweloperską, budowlaną, hotelową czy filmową. Jego majątek obecnie jest szacowany na 1,7 miliarda złotych.

Źródło: Kurier Lubelski, własne

No Comments

Post A Comment