Nie żyje 29-letni trener FKS Łazy Starachowice - GalaktycznyFutbol
4866
post-template-default,single,single-post,postid-4866,single-format-standard,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-18.5,qode-theme-starflix,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Nie żyje 29-letni trener FKS Łazy Starachowice

Nie żyje 29-letni trener FKS Łazy Starachowice

Starachowickie kluby, Star i FKS Łazy poinformowały za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowały o tragicznej śmierci  Przemysława Krzewickiego.

Przemysław Krzewicki od 2018 roku pełnił w Starze Starachowice funkcję zastępcy przewodniczącego komisji rewizyjnej. Był też jednym ze współzałożycieli i pierwszym trenerem FKS-u Łazy. Zmarł tragicznie w wieku 29 lat.

Szanowni Państwo z przykrością informujemy, iż dziś w godzinach porannych zginął tragicznie Przemysław Krzewicki. Śp. Przemek od 2018 roku pełnił w naszym klubie funkcję zastępcy przewodniczącego komisji rewizyjnej. Od wielu lat związany z piłką nożną. Był trenerem m.in Arki Pawłów, a ostatnio FKS Łazy Starachowice. Miał zaledwie 29 lat. Łącząc się w żałobie i smutku Zarząd, zawodnicy oraz kibice Zielono Czarnych składają kondolencje i wyrazy współczucia dla całej rodziny oraz wszystkich bliskich śp. Przemka – czytamy na profilu facebookowym Staru Starachowice.

 

Tragiczna wiadomość dotarła dziś do nas ze szpitala. Odszedł od nas kolega, pierwszy trener i współzałożyciel Łazów – Przemysław Krzewicki. Do zobaczenia Przyjacielu po drugiej stronie! – informację o takiej treści zamieścił klub FKS Łazy Starachowice.

 

Składam kondolencje rodzinie i bliskim Przemysława.

Grzegorz Sawicki

Fot: Star Starachowice, FKS Łazy Starachowice

No Comments

Post A Comment