Terminarz PKO Bank Polski Ekstraklasy - GalaktycznyFutbol
4850
post-template-default,single,single-post,postid-4850,single-format-standard,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-18.5,qode-theme-starflix,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Terminarz PKO Bank Polski Ekstraklasy

Terminarz PKO Bank Polski Ekstraklasy

Poznaliśmy dokładne terminy wszystkich meczów rundy zasadniczej sezonu 2019/20 PKO Bank Polski Ekstraklasy. Przedostatnia kolejka odbędzie się w środku tygodnia (9-10 czerwca), a mecze decydujące o podziale tabeli na dwie grupy w niedzielę, 14 czerwca.

Terminarz pozostałych do rozegrania kolejek rundy zasadniczej PKO BP Ekstraklasy

27. kolejka 2019/20

Piątek, 29 maja

18:00: Śląsk Wrocław – Raków Częstochowa (Canal+ Sport)

20:30: Pogoń Szczecin – KGHM Zagłębie Lubin (Canal+ Sport / Canal+ 4K)

Sobota, 30 maja

15:00: ŁKS Łódź – Górnik Zabrze (Canal+ Sport / nSport+)

17:30: Piast Gliwice – Wisła Kraków (Canal+ Sport)

20:00: Lech Poznań – Legia Warszawa (Canal+ Sport / Canal+ 4K / TVP Sport)

Niedziela, 31 maja

12:30: Wisła Płock – Korona Kielce (Canal+ Sport)

15:00: Cracovia – Jagiellonia Białystok (Canal+ Sport)

17:30: Lechia Gdańsk – Arka Gdynia (Canal+ Premium / Canal+ 4K)

 

28. kolejka 2019/20

Piątek, 5 czerwca 2020

18:00: Korona Kielce – Piast Gliwice (Canal+ Sport)

20:30: Górnik Zabrze – Lechia Gdańsk (Canal+ Sport / Canal+ 4K)

Sobota, 6 czerwca 2020

15:00: Jagiellonia Białystok – Wisła Płock (Canal+ Sport / nSport+)

17:30: KGHM Zagłębie Lubin – Lech Poznań (Canal+ Sport / Canal+ 4K)

20:00: Pogoń Szczecin – Cracovia (Canal+ Sport / TVP Sport)

Niedziela, 7 czerwca 2020

12:30: Raków Częstochowa – ŁKS Łódź (Canal+ Sport)

15:00: Arka Gdynia – Śląsk Wrocław (Canal+ Sport)

17:30: Wisła Kraków – Legia Warszawa (Canal+ Premium / Canal+ 4K)

 

29. kolejka 2019/20

Wtorek, 9 czerwca

18:00: Lechia Gdańsk – Cracovia (Canal+ Sport)

18:00: Piast Gliwice – Górnik Zabrze (Canal+ Sport 2)

20:30: KGHM Zagłębie Lubin – Korona Kielce (Canal+ Sport 2)

20:30: Lech Poznań – Pogoń Szczecin (Canal+ Sport / TVP Sport / Canal+ 4K)

Środa, 10 czerwca

18:00: Wisła Płock – Śląsk Wrocław (Canal+ Sport 2)

18:00: Wisła Kraków – Raków Częstochowa (Canal+ Sport)

20:30: ŁKS Łódź – Jagiellonia Białystok (Canal+ Sport 2)

20:30 Legia Warszawa – Arka Gdynia (Canal+ Sport / Canal+ 4K)

 

30. kolejka 2019/20

Niedziela, 14 czerwca 2020

Arka Gdynia – Wisła Kraków

Cracovia – Wisła Płock

Górnik Zabrze – Legia Warszawa

Jagiellonia Białystok – Piast Gliwice

Korona Kielce – Lech Poznań

Pogoń Szczecin – Lechia Gdańsk

Raków Częstochowa – KGHM Zagłębie Lubin

Śląsk Wrocław – ŁKS Łódź

 

Źródło: ekstraklasa.org

No Comments

Post A Comment