Wirtualna Liga Galaktyczna KEEZA. Zapowiedź 8. kolejki - GalaktycznyFutbol
4863
post-template-default,single,single-post,postid-4863,single-format-standard,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-18.5,qode-theme-starflix,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Wirtualna Liga Galaktyczna KEEZA. Zapowiedź 8. kolejki

Wirtualna Liga Galaktyczna KEEZA. Zapowiedź 8. kolejki

Przed nami 8. kolejka Wirtualnej Ligi Galaktycznej KEEZA. Zbliżamy się do półmetka zabawy.

Ankiety ósmej serii rywalizacji pojawią się dziś na profilu facebookowym GF około godziny 17. Przypominam zestaw par i aktualną tabelę.

 

Kolejka 8. 15-17 maj

Huragan Wiśniówka – City Wilanów

LKS Leńcze – Madziar Nieporęt

Naprzód Świbie – Strzelec Chroberz

Zalesie Wójcice – Tempo Paniówki

GKS Jedność Gozdowo – WKS Owieczki

NKP Podhale  Nowy Targ – Płomień Przyprostynia

Lubuszanin Trzcianka – Sośnica Gliwice

KS Wiązownica – Orlęta Czyżew

Zawisza Bydgoszcz-  RKS Okęcie Warszawa

 

Wirtualna-Liga-Galaktyczna KEEZA

MiejsceKlubMeczePunktyZRPLiczba głosów
1.Madziar Nieporęt7217002969
2.NKP Podhale Nowy Targ7186012471
3.KS Wiązownica7186012267
4.Zalesie Wójcice7186011490
5.LKS Leńcze7186011444
6.Lubuszanin Trzcianka7155022518
7.GKS Jedność Gozdowo7155021318
8.City Wilanów7155021230
9.WKS Owieczki7124031865
10.Naprzód Świbie7124031078
11.Huragan Wiśniówka793041896
12.Płomień Przyprostynia762051362
13.Zawisza Bydgoszcz731061944
14.Orlęta Czyżew73106818
15.Strzelec Chroberz73106600
16.Tempo Paniówki73106536
17.KS Sośnica Gliwice70007807
18.RKS Okęcie Warszawa70007733

 

Grzegorz Sawicki

Szeroka oferta skierowana do klubów z Niższych Lig http://www.grafika-sportowa.pl

No Comments

Post A Comment