Koniec sezonu w angielskiej League Two. Tabela na podstawie średniej punktów na mecz - GalaktycznyFutbol
4903
post-template-default,single,single-post,postid-4903,single-format-standard,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-18.5,qode-theme-starflix,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Koniec sezonu w angielskiej League Two. Tabela na podstawie średniej punktów na mecz

Koniec sezonu w angielskiej League Two. Tabela na podstawie średniej punktów na mecz

Na posiedzeniu National League z klubami występującymi w League Two została podjęta decyzja o zakończeniu sezonu 2019/2020 – informuje BBC.

Podczas głosowania zdecydowana większość zespołów z League Two zdecydowała, że nie chce wznawiać rozgrywek. Miejsca w ostatecznej tabeli zostały przyznane według średniej punktów na mecz. Zwycięzcą ligi została drużyna Crewe Alexandra, zaś miejsca oznaczające bezpośredni awans zajęły Swindon Town i Plymouth Argyle.

Nie została jeszcze podjęta decyzja co z awansami, spadkami i barażami o awans drużyn z miejsc 4-7. Powodem jest brak jednomyślności klubów z League One odnośnie kontynuacji lub zakończenia rozgrywek. Jak informuje BBC, głosy rozkładają sie niemal po równo.

Kolejne spotkanie klubów odbędzie się w najbliższy poniedziałek i mają zapaść na nim ostateczne werdykty.

 

Źródło: BBC

No Comments

Post A Comment