Rozgrywki 4 grupy III ligi zakończone. Motor Lublin z awansem - GalaktycznyFutbol
4914
post-template-default,single,single-post,postid-4914,single-format-standard,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-18.5,qode-theme-starflix,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Rozgrywki 4 grupy III ligi zakończone. Motor Lublin z awansem

Rozgrywki 4 grupy III ligi zakończone. Motor Lublin z awansem

Według nieoficjalnych informacji podanych przez „Dziennik Wschodni”, zarząd Lubelskiego Związku Piłki Nożnej zdecydował, że rozgrywki 2019/2020 w grupie czwartej zostały zakończone. Awans do 2. Ligi uzyskał Motor Lublin.

Od dłuższego czasu trwały dyskusje dotyczące awansu do 2. Ligi. Motor Lublin i Hutnik Kraków zdobyły po 36 punktów. Lubelski zespół ma lepszy bilans bramek, a Hutnik wygrał bezpośredni mecz 1:0.

Oba kluby prowadziły w mediach słowne przepychanki. Każdy z nich był pewny swoich racji, przedstawiając regulacje prawne.

LZPN wyrażał opinię, że o pierwszym miejscu w tabeli powinien decydować bilans bramek. Taka decyzja, według doniesień „Dziennika Wschodniego”, została podjęta na sobotnim posiedzeniu zarządu Lubelskiego ZPN. W praktyce oznacza to awans Motoru Lublin do 2. Ligi.

Więcej informacji wkrótce.

Źródło: Dziennik Wschodni

Fot: regionalnapilka.pl

Grzegorz Sawicki

No Comments

Post A Comment