Startu Warlubie zaprasza na testy dla piłkarzy bez kontraktów - GalaktycznyFutbol
4970
post-template-default,single,single-post,postid-4970,single-format-standard,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-18.5,qode-theme-starflix,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Startu Warlubie zaprasza na testy dla piłkarzy bez kontraktów

Startu Warlubie zaprasza na testy dla piłkarzy bez kontraktów

A-klasowy Start Warlubie organizuje test – mecz dla zawodników bez kontraktów oraz podpisanej deklaracji gry amatora.

Start Warlubie sezon 2019/2020 zakończył na drugim miejscu w tabeli pierwszej grupy bydgoskiej A-klasy. Klub powoli wraża plan powrotu do zajęć, działacze myślą też już o kolejnym sezonie. W związku z tym powstał pomysł zorganizowania testów dla zawodników, którzy nie są obecnie związani kontraktem z klubami i nie mają podpisanej deklaracji gry amatora.

Ideą przedsięwzięcia organizowanego przez GLZS Start Warlubie jest pomoc zawodnikom w znalezieniu potencjalnego klubu na sezon 2020/2021. Ze względu na pandemię koronawirusa termin meczu pozostaje nieznany. Każdy zawodnik, który zainteresowany jest angażem w naszym klubie proszony jest o przesłanie kilku istotnych danych osobowych. Test mecz jest doskonałą okazją do pokazania swoich umiejętności dla zawodników, na których talencie jeszcze się nie poznano. Każda wiadomość pozostaje anonimowa – informuje Start Warlubie za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Zgłoszenie należy przesyłać na adres mailowy klubu: startwarlubie@interia.pl. Powinno ono zawierać:

Imię i Nazwisko
Data urodzenia
Miejsce zamieszkania
Przeszłość ligową
Pozycję na boisku

 

 

Zachęcam do kontaktu ze Startem Warlubie. Link do klubowego profilu na Facebooku TUTAJ

Grzegorz Sawicki

No Comments

Post A Comment