Wirtualna Liga Galaktyczna KEEZA. Ósma kolejka nie przyniosła zmiany lidera - GalaktycznyFutbol
4953
post-template-default,single,single-post,postid-4953,single-format-standard,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-18.5,qode-theme-starflix,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Wirtualna Liga Galaktyczna KEEZA. Ósma kolejka nie przyniosła zmiany lidera

Wirtualna Liga Galaktyczna KEEZA. Ósma kolejka nie przyniosła zmiany lidera

Za nami 8. kolejka Wirtualnej Ligi Galaktycznej, w której sponsorem nagród jest firma KEEZA. Na czele tabeli utrzymał się Madziar Nieporęt z kompletem zwycięstw.

Podczas 8. kolejki WLG KEEZA, kibice 18 uczestniczących w niej zespołów, oddali w sumie 3666 głosów. Najwięcej podczas starcia LKS-u Leńcze z liderem Madziarem Nieporęt (861). Rywale szli „łeb w łeb”, ale sympatycy klubu z Nieporętu zastosowali wypróbowaną taktykę i szalę zwycięstwa przechylili na swoją korzyść w ostatnich godzinach głosowania.

Najbardziej wyrównany pojedynek obserwowaliśmy podczas rywalizacji GKS Jedność Gozdowo i WKS-u Owieczki. Prowadzenie zmieniało się co kilkanaście minut, a ostatecznie zwycięstwo odniósł WKS, różnicą 11 głosów.

Największa niespodzianka to triumf Huraganu Wiśniówka nad City Wilanów. Sposób w jaki mobilizują się sympatycy klubu z Wiśniówki, po raz kolejny zrobił, nie tylko na mnie, kolosalne wrażenie. Pamiętajmy, że fanpage Huraganu na Facebooku jest najmniej licznym ze wszystkich uczestników naszej zabawy.

Łatwe zwycięstwa odniosły pozostałe zespoły z czołówki: KS Wiązownica, NKP Podhale Nowy Targ, Zalesie Wójcice oraz Lubuszanin Trzcianka.

Dodam, że podczas ośmiu kolejek, tej wyśmiewanej przez pewno grono frustratów, zabawy kibice oddali 31 032 głosy. To raczej świadczy o dużym zainteresowaniu ze strony większości uczestników.

Wyniki 8. kolejki WLG KEEZA

 

Huragan Wiśniówka – City Wilanów 492:168

LKS Leńcze – Madziar Nieporęt 334:527

Naprzód Świbie – Strzelec Chroberz 34:20

Zalesie Wójcice – Tempo Paniówki 97:41

GKS Jedność Gozdowo – WKS Owieczki 326:337

NKP Podhale  Nowy Targ – Płomień Przyprostynia 265:125

Lubuszanin Trzcianka – Sośnica Gliwice 287:44

KS Wiązownica – Orlęta Czyżew 282:86

Zawisza Bydgoszcz-  RKS Okęcie Warszawa 123:78

 

Tabela

Wirtualna Liga Galaktyczna

MiejsceKlubMeczePunktyZRPLiczba głosów
1.Madziar Nieporęt8248003496
2.NKP Podhale Nowy Targ8217012736
3.KS Wiązownica8217012549
4.Zalesie Wójcice8217011587
5.Lubuszanin Trzcianka8186022805
6.LKS Leńcze8186021778
7.WKS Owieczki8155032202
8.GKS Jedność Gozdowo8155031644
9.City Wilanów8155031398
10.Naprzód Świbie8155031112
11.Huragan Wiśniówka8124042388
12.Zawisza Bydgoszcz862062067
13.Płomień Przyprostynia862061487
14.Orlęta Czyżew83107924
15.Strzelec Chroberz83107620
16.Tempo Paniówki83107577
17.KS Sośnica Gliwice80008851
18.RKS Okęcie Warszawa80008811

 

Kolejka 9. 22-24 maj, początek godzina 17.

 

RKS Okęcie Warszawa – Huragan Wiśniówka

Orlęta Czyżew – Zawisza Bydgoszcz

Sośnica Gliwice – KS Wiązownica

Płomień Przyprostynia – Lubuszanin Trzcianka

WKS Owieczki – NKP Podhale Nowy Targ

Tempo Paniówki – GKS Jedność Gozdowo

Strzelec Chroberz – Zalesie Wójcice

Madziar Nieporęt – Naprzód Świbie

City Wilanów – LKS Leńcze

 

Grzegorz Sawicki

Zapraszam na stronę partnera GF. Oferta dla klubów z Niższych Lig http://www.grafika-sportowa.pl

No Comments

Post A Comment