Zbigniew Boniek: Gratuluję Motorowi, ale ja bym się starał rozwiązać to inaczej - GalaktycznyFutbol
5016
post-template-default,single,single-post,postid-5016,single-format-standard,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-18.5,qode-theme-starflix,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Zbigniew Boniek: Gratuluję Motorowi, ale ja bym się starał rozwiązać to inaczej

Zbigniew Boniek: Gratuluję Motorowi, ale ja bym się starał rozwiązać to inaczej

Zbigniew Boniek w rozmowie z „Super Expressem” skomentował decyzję  Lubelskiego ZPN o awansie Motoru Lublin do II ligi.

Prezes PZPN twierdzi, że odczuwa dyskomfort w tej sprawie. Jego zdaniem w przypadku, gdyby rozgrywki prowadził Małopolski Związek Piłki Nożnej, to bylibyśmy świadkami całkowicie innej decyzji.

– Powiem szczerze: odczuwam dyskomfort w tej sprawie. Obawiam się też, że gdyby rozgrywki prowadził Małopolski Związek Piłki Nożnej, to decyzja byłaby inna o 180 stopni. Apelowałem do wojewódzkich związków piłkarskich, aby przekazały PZPN prowadzenie tych rozgrywek, ale nie zgodzili się, mówili, że skoro sami zaczęli sezon, to sami chcą go skończyć – powiedział Boniek, cytowany przez „SE”.

– Co mogę powiedzieć? Że gdyby to ode mnie zależało, to podjąłbym decyzję, która nie krzywdziłaby żadnej z drużyn. Fakty są takie, że Motor jest w II lidze i gratuluję Motorowi, ale, jak mówię, ja bym się starał rozwiązać to inaczej – podkreślił prezes PZPN.

Źródło: Super Express

Grzegorz Sawicki

No Comments

Post A Comment