GLKS Potok Wielki: Murawa robi się piękna, a będzie jeszcze lepiej - GalaktycznyFutbol
5035
post-template-default,single,single-post,postid-5035,single-format-standard,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-18.5,qode-theme-starflix,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

GLKS Potok Wielki: Murawa robi się piękna, a będzie jeszcze lepiej

GLKS Potok Wielki: Murawa robi się piękna, a będzie jeszcze lepiej

GKLS Potok Wielki prowadzi prace przy murawie boiska, która prezentuje się coraz bardziej efektownie.

GLKS Potok Wielki zakończył sezon w rozgrywkach pierwszej grupy lubelskiej A-klasy na siódmym miejscu. Zespół zgromadził na swoim koncie 23 punkty.

W klubie przygotowania do nowego sezonu idą pełną parą. Murawa boiska prezentuje się coraz efektowniej. W pracach na obiekcie bierze udział wiele osób, futbolowych pasjonatów.

W mediach społecznościowych klubu pojawił się wpis w pełni oddający ostatnie wydarzenia w polskim futbolu. Wspaniale wkomponował się we wzmiankę o pięknie rosnącej trawie.

Czy wiesz, że..? Nie każdy wałek na boisku to coś złego. Po wczorajszej akcji koszenia, dosiewania i nawożenia, dziś murawa została zwałowana. Słyszycie jak ona rośnie, prawda? – czytamy na Facebooku GLKS Potok Wielki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Grzegorz Sawicki

Linki do mediów społecznościowych GLKS Potok Wielki  https://tiny.pl/775rf

http://twitter.com/GlksPotok

No Comments

Post A Comment