Sensacyjny zwrot akcji w sprawie Motoru Lublin i Hutnika Kraków? - GalaktycznyFutbol
5072
post-template-default,single,single-post,postid-5072,single-format-standard,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-18.5,qode-theme-starflix,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Sensacyjny zwrot akcji w sprawie Motoru Lublin i Hutnika Kraków?

Sensacyjny zwrot akcji w sprawie Motoru Lublin i Hutnika Kraków?

Kilka dni temu Lubelski ZPN podjął decyzję o przyznaniu awansu z III do II ligi Motorowi Lublin, mimo że po ostatniej rozegranej kolejce liderem rozgrywek był Hutnik Kraków. Sprawa wywołała wiele kontrowersji, a działacze krakowskiego klubu zapowiedzieli, że skierują pozew do sądu. Teraz portal Interia podaje optymistyczne informacje dla drużyny z Małopolski – liga na kolejny sezon może zostać poszerzona.

Portal Interia informuje, że II liga miałaby zostać poszerzona i krakowianie zagraliby w przyszłym sezonie właśnie w tych rozgrywkach. Hutnik Kraków dostałby prawo awansu, które zostało im odebrane przez kontrowersyjną decyzję.

Być może po niezwykle stresującym czasie, będą oni mogli jednak odetchnąć, uśmiechnąć się i… otworzyć szampany! Jak dowiedziała się Interia, możliwe, że w przyszłym sezonie II liga zostanie wyjątkowo poszerzona o jedną drużynę, którą będzie właśnie Hutnik. Spowoduje to, że do rywalizacji przystąpi nieparzysta liczba drużyn, co może spowodować drobne zamieszanie. Nie będzie ono jednak większe, niż kontrowersje związane z werdyktem Lubelskiego Związku Piłki Nożnej – donosi Interia.pl.

Źródło: Interia.pl

No Comments

Post A Comment