Wstrząsające wyznanie byłego prezesa PZPN. "Byłem molestowany przez księdza i znanego aktora" - GalaktycznyFutbol
5056
post-template-default,single,single-post,postid-5056,single-format-standard,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-18.5,qode-theme-starflix,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Wstrząsające wyznanie byłego prezesa PZPN. „Byłem molestowany przez księdza i znanego aktora”

Wstrząsające wyznanie byłego prezesa PZPN. „Byłem molestowany przez księdza i znanego aktora”

Michał Listkiewicz, były sędzia i prezes PZPN, przyznał, że w dzieciństwie był ofiarą molestowania.

Po opublikowaniu drugiego dokumentu braci Sekielskich o pedofilii wśród księży, temat ten jest głównym tematem poruszanym podczas dyskusji w mediach społecznościowych. Na Twitterze głos w tej sprawie zabrał były prezes PZPN Michał Listkiewicz. Stwierdził,  że będąc ofiarą molestowania seksualnego, nie liczy się to, jaki zawód wykonuje lub czym się zajmuje sprawca.

Były prezes PZPN przyznał, że w dzieciństwie padł ofiarą dwóch pedofilów. Pod postem nawiązującym do filmu braci Sekielskich „Zabawa w chowanego” napisał:

A pedofilia wśród celebrytów jest mniej odrażająca? Jako dziecko byłem molestowany przez księdza i znanego aktora, oba wspomnienia są równie traumatyczne mimo, że do najgorszego nie doszło.

 

Michał Listkiewicz ma 67 lat. Prezesem Polskiego Związku Piłki Nożnej był w latach 1999 – 2008. Jako sędzia piłkarski uczestniczył w m.in. w mistrzostwach Europy w 1988 roku, igrzyskach olimpijskich czy w  mistrzostwach świata w 1990 roku.

Źródło: Twitter

Grzegorz Sawicki

No Comments

Post A Comment