Czarne dni dla środowiska Niższych Lig. W wypadku zginął 27-letni zawodnik B-klasowej Odry Słup - GalaktycznyFutbol
5124
post-template-default,single,single-post,postid-5124,single-format-standard,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-18.5,qode-theme-starflix,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Czarne dni dla środowiska Niższych Lig. W wypadku zginął 27-letni zawodnik B-klasowej Odry Słup

Czarne dni dla środowiska Niższych Lig. W wypadku zginął 27-letni zawodnik B-klasowej Odry Słup

Kolejna tragiczna wiadomość ze środowiska Niższych Lig. W wypadku samochodowym zginął Michał Pyra.

27-latek był zawodnikiem Odry Słup występującej w IX grupie wrocławskiej B-klasy. Wiadomość o tragicznej śmierci Michała Pyry klub podał za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Z niewyobrażalnym bólem i przykrością informujemy, że w zeszłą niedzielę tj. 17.05. 2020 w niefortunnym i tragicznym wypadku zginął Nasz kolega z drużyny Michał Pyra. Był On Naszym kolegą, kuzynem, bratem, przyjacielem, kimś bez kogo ta drużyna już nigdy nie będzie taka sama. Zawsze uśmiechnięty, tryskający pozytywną energią chłopak, który niezasłużenie umarł młodo, ale takiego Go zapamiętajmy. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na cmentarzu w Szczepanowie w sobotę (23.05.) o godz. 13:00. Pożegnajmy go tak jak na to zasłużył.

 

Galaktyczny Futbol składa kondolencje rodzinie Michała.

Grzegorz Sawicki

Fot. Henryk Niestrój z Pixabay

No Comments

Post A Comment