Wirtualna Liga Galaktyczna KEEZA. Zapowiedź 9. kolejki - GalaktycznyFutbol
5144
post-template-default,single,single-post,postid-5144,single-format-standard,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-18.5,qode-theme-starflix,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Wirtualna Liga Galaktyczna KEEZA. Zapowiedź 9. kolejki

Wirtualna Liga Galaktyczna KEEZA. Zapowiedź 9. kolejki

Przed nami 9. kolejka Wirtualnej Ligi Galaktycznej KEEZA. Pojedynki rozpoczną się w piątek (22 maja) około godziny 17.

Rywalizacja o nagrody ufundowane przez firmę KEEZA przekroczy półmetek. Dziś rozpoczną się zmagania w 9. kolejce zabawy. Przypominam zestaw par nadchodzącej serii rozgrywek oraz aktualną tabelę.

 

KOLEJKA 9. 22-24 MAJ, POCZĄTEK GODZINA 17.

 

RKS Okęcie Warszawa – Huragan Wiśniówka

Orlęta Czyżew – Zawisza Bydgoszcz

Sośnica Gliwice – KS Wiązownica

Płomień Przyprostynia – Lubuszanin Trzcianka

WKS Owieczki – NKP Podhale Nowy Targ

Tempo Paniówki – GKS Jedność Gozdowo

Strzelec Chroberz – Zalesie Wójcice

Madziar Nieporęt – Naprzód Świbie

City Wilanów – LKS Leńcze

 

Wirtualna Liga Galaktyczna

MiejsceKlubMeczePunktyZRPLiczba głosów
1.Madziar Nieporęt8248003496
2.NKP Podhale Nowy Targ8217012736
3.KS Wiązownica8217012549
4.Zalesie Wójcice8217011587
5.Lubuszanin Trzcianka8186022805
6.LKS Leńcze8186021778
7.WKS Owieczki8155032202
8.GKS Jedność Gozdowo8155031644
9.City Wilanów8155031398
10.Naprzód Świbie8155031112
11.Huragan Wiśniówka8124042388
12.Zawisza Bydgoszcz862062067
13.Płomień Przyprostynia862061487
14.Orlęta Czyżew83107924
15.Strzelec Chroberz83107620
16.Tempo Paniówki83107577
17.KS Sośnica Gliwice80008851
18.RKS Okęcie Warszawa80008811

 

Grzegorz Sawicki

No Comments

Post A Comment