Program transmisji telewizyjnych 23.05-28.05

Podczas weekendu kibice będą mogli obejrzeć na ekranach TV kilkanaście spotkań pierwszej i drugiej Bundesligi. W środku następnego tygodnia zostaną rozegrane mecze ćwierćfinałowe Pucharu Polski.

Sobota, 23 maja:

(13:00) SV Darmstadt – FC St. Pauli (Eleven Sports 1 ; Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak)
(13:00) SV Sandhausen – SSV Jahn Regensburg (Eleven Sports 2 ; Julian Kowalski – Tomasz Zieliński)
(13:00) VfL Osnabruck – Hannover 96 (Eleven Sports 3 ; Michał Mitrut – Piotr Czachowski)
(15:30) Borussia Monchengladbach – Bayer Leverkusen (C+ Sport ; Adam Marchliński – Leszek Orłowski)
(15:30) VfL Wolfsburg – Borussia Dortmund (Eleven Sports 1 ; Mateusz Święcicki – Filip Kapica)
(15:30) SC Paderborn – TSG 1899 Hoffenheim (Eleven Sports 2 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)
(15:30) SC Freiburg – Werder Brema (Eleven Sports 3 ; Marcin Pawłowski – Marcin Gazda)
(18:30) Bayern Monachium – Eintracht Frankfurt (Eleven Sports 1 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)

Niedziela, 24 maja:

(13:30) Schalke 04 Gelsenkirchen – FC Augsburg (Eleven Sports 1 ; Marcin Pawłowski – Marcin Gazda)
(13:30) Hamburger SV – Arminia Bielefeld (Eleven Sports 2 ; Patryk Mirosławski – Piotr Czachowski)
(13:30) Holstein Kiel – VfB Stuttgart (Eleven Sports 3 ; Mateusz Święcicki – Filip Kapica)
(13:30) Karlsruher SC – VfL Bochum (Eleven Sports 4 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)
(15:30) 1.FSV Mainz – RB Lipsk (Eleven Sports 1 ; Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak)
(18:00) 1.FC Koln – Fortuna Dusseldorf (Eleven Sports 1 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)

Poniedziałek, 25 maja: brak meczów.

Wtorek, 26 maja:

(18:30) Borussia Dortmund – Bayern Monachium (Eleven Sports 1)
(18:30) FC Erzgebirge Aue – SV Darmstadt (Eleven Sports 2)
(18:30) SpVgg Greuther Furth – VfL Osnabruck (Eleven Sports 3)
(18:30) SSV Jahn Regensburg – 1.FC Nurnberg (Eleven Sports 4)
(20:00) Miedź Legnica – Legia Warszawa (Polsat Sport)
(20:00) Mlada Boleslav – Slavia Praga (Polsat Sport Extra)
(20:30) Bayer Leverkusen – VfL Wolfsburg (C+ Sport)
(20:30) Werder Brema – Borussia Monchengladbach (Eleven Sports 1)
(20:30) Eintracht Frankfurt – SC Freiburg (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4)

Środa, 27 maja:

(18:30) RB Lipsk – Hertha BSC (C+ Sport)
(18:30) FC St. Pauli – 1.FC Heidenheim (Eleven Sports 1)
(18:30) Hannover 96 – Karlsruher SC (Eleven Sports 2)
(18:30) VfL Bochum – Holstein Kiel (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4)
(20:00) Stal Mielec – Lech Poznań (Polsat Sport)
(20:00) Sparta Praga – Viktoria Pilzno (Polsat Sport Extra)
(20:30) 1.FC Union Berlin – 1.FSV Mainz (Eleven Sports 1)
(20:30) Fortuna Dusseldorf – Schalke 04 Gelsenkirchen (Eleven Sports 2)
(20:30) TSG 1899 Hoffenheim – 1.FC Koln (Eleven Sports 3)
(20:30) FC Augsburg – SC Paderborn (Eleven Sports 4)

Czwartek, 28 maja:

(20:30) VfB Stuttgart – Hamburger SV (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4)

Grzegorz Sawicki

www.grafika-sportowa.pl Oferta dla klubów z Niższych Lig.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowszewpisy

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.