Wirtualna Liga Galaktyczna KEEZA. Spotkanie na szczycie w 12. kolejce

Przed nami 12. kolejka Wirtualnej Ligi Galaktycznej KEEZA. Najciekawiej zapowiada się spotkanie lidera i wicelidera tabeli, czyli Madziaru Nieporęt z Podhalem Nowy Targ.

Początek meczów-ankiet dziś (9 czerwiec) około godziny 17. Serdecznie zapraszam do oddawania głosów na swoje kluby.

Kolejka 12. (9-11 czerwiec)

Huragan Wiśniówka – Naprzód Świbie

Zalesie Wójcice – LKS Leńcze

GKS Jedność Gozdowo – City Wilanów

NKP Podhale Nowy Targ – Madziar Nieporęt

Lubuszanin Trzcianka – Strzelec Chroberz

KS Wiązownica – Tempo Paniówki

Zawisza Bydgoszcz – WKS Owieczki

RKS Okęcie Warszawa – Płomień Przyprostynia

Orlęta Czyżew – Sośnica Gliwice

Tabela WLG KEEZA po 11. kolejkach

MiejsceKlubMeczePunktyZRPLiczba głosów
1.Madziar Nieporęt113311004723
2.NKP Podhale Nowy Targ113010013358
3.KS Wiązownica11279023509
4.Zalesie Wojcice11279022616
5.Lubuszanin Trzcianka11248033588
6.Wks Owieczki11217043236
7.Huragan Wiśniówka11217042609
8.GKS Jedność Gozdowo11217042132
9.LKS Leńcze11217042072
10.City Wilanów11217041663
11.Naprzód Świbie11155061232
12.Zawisza Bydgoszcz1193082283
13.Płomień Przyprostynia1193081804
14.Orlęta Czyżew1193081120
15.Strzelec Chroberz1131010877
16.RKS Okęcie Warszawa1131010910
17.Tempo Paniówki1131010759
18.Sośnica Gliwice1100011900

Grzegorz Sawicki

Wygląd ma znaczenie. Może czas na zmianę klubowego wizerunku. Szeroka oferta pod linkiem http://www.grafika-sportowa.pl

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.