Plan transmisji telewizyjnych od piątku do niedzieli

Nadchodzący weekend zapowiada się na pełen piłkarskich emocji. Każdy kibic znajdzie coś dla siebie, a prawdziwi fanatycy mogą nie odchodzić sprzed ekranów.

Piątek 19 czerwca

(18:00) KGHM Zagłębie Lubin – ŁKS Łódź (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Tomasz Ćwiąkała – Wojciech Jagoda)
(19:00) Norwich City – Southampton FC (C+ Sport 2 ; Przemysław Pełka – Rafał Nahorny)
(19:30) Granada CF – Villarreal CF (C+ Now, nSport+ ; Cezary Olbrycht – Leszek Orłowski)
(19:30) RCD Mallorca – CD Leganes (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Marcin Pawłowski – Marcin Gazda)
(20:10) Odra Opole – Chrobry Głogów (Polsat Sport)
(20:30) Górnik Zabrze – Korona Kielce (C+ Sport, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD ; Robert Skrzyński – Radosław Majdan)
(21:15) Tottenham Hotspur – Manchester United (C+ Sport 2 ; Andrzej Twarowski – Przemysław Rudzki)
(22:00) Sevilla FC – FC Barcelona (Eleven Sports 2 ; Mateusz Święcicki – Sebastian Chabiniak)

Sobota 20 czerwca

(12:40) Miedź Legnica – Bruk-Bet Termalica Nieciecza (Polsat Sport)
(13:30) Watford FC – Leicester City (C+ Sport 2 ; Piotr Domagała – Rafał Nahorny)
(13:30) Fulham FC – Brentford FC (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(14:00) RCD Espanyol – Levante UD (nSport+ ; Piotr Laboga – Tomasz Lipiński)
(15:00) Wisła Płock – Arka Gdynia (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Żelisław Żyżyński – Grzegorz Mielcarski)
(15:10) Puszcza Niepołomice – Olimpia Grudziądz (Polsat Sport)
(15:30) RB Lipsk – Borussia Dortmund (C+ ; Bartosz Gleń – Tomasz Ćwiąkała)
(15:30) TSG 1899 Hoffenheim  -1.FC Union Berlin (C+ Now ; Edward Durda – Maciej Murawski)
(15:30) Bayern Monachium – SC Freiburg (Eleven Sports 1 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)
(15:30) Hertha BSC – Bayer Leverkusen (Eleven Sports 2 ; Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak)
(15:30) 1.FSV Mainz – Werder Brema (Eleven Sports 3 ; Michał Wszołek – Michał Świrkula)
(15:30) SC Paderborn – Borussia Monchengladbach (Eleven Sports 4 ; Patryk Mirosławski – Mateusz Majak)
(16:00) Brighton & Hove Albion – Arsenal FC (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny)
(17:00) Athletic Club – Real Betis (nSport+ ; Adam Marchliński – Leszek Orłowski)
(17:00) Stal Stalowa Wola – Legionovia Legionowo (TVCOM)
(17:30) Piast Gliwice – Lech Poznań (TVP 1, C+ Sport, C+ Sport 3 ; Jacek Laskowski / Rafał Wolski – Tomasz Wieszczycki)
(17:40) Radomiak Radom – Chojniczanka Chojnice (Polsat Sport)
(17:40) GKS 1962 Jastrzębie – Zagłębie Sosnowiec (Ipla)
(18:30) West Ham United – Wolverhampton Wanderers (C+ Sport 2 ; Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki)
(19:30) Torino FC – Parma FC (Eleven Sports 1 ; Mateusz Święcicki – Filip Kapica)
(19:30) Getafe CF – SD Eibar (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Marcin Pawłowski – Kuba Ostrowski)

(20:00) Raków Częstochowa – Wisła Kraków (C+ Sport, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD ; Cezary Olbrycht – Marcin Baszczyński)
(20:00) Banik Ostrawa – Slavia Praga (Polsat Sport Extra)
(20:30) Molde FK – Rosenborg BK (Eurosport 1)
(20:45) Bournemouth AFC – Crystal Palace (C+ Sport 2 ; Przemysław Rudzki – Michał Gutka)
(21:45) Hellas Verona – Cagliari Calcio (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)
(22:00) Atletico Madryt – Real Valladolid (Eleven Sports 1 ; Michał Mitrut – Marcin Gazda)

Niedziela 21 czerwca

(12:30) Pogoń Szczecin – Lechia Gdańsk (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Rafał Dębiński – Kamil Kosowski)
(12:40) GKS Tychy – Podbeskidzie Bielsko-Biała (Polsat Sport)
(13:00) Cardiff City – Leeds United (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(13:05) Resovia – Stal Rzeszów (TVP 3)
(14:00) Celta Vigo – Deportivo Alaves (Eleven Sports 1 ; Marcin Pawłowski – Marcin Gazda)
(15:00) Cracovia – Jagiellonia Białystok (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Adam Marchliński – Tomasz Wieszczycki)
(15:00) Newcastle United – Sheffield United (C+ Sport 2 ; Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki)
(15:00) GKS Bełchatów – Stal Mielec (Ipla)
(15:10) Stomil Olsztyn – Wigry Suwałki (Polsat Sport)
(15:30) 1.FC Heidenheim – Hamburger SV (Eleven Sports 2 ; Patryk Mirosławski – Tomasz Urban)
(15:30) 1.FC Nurnberg – VfB Stuttgart (Eleven Sports 3 ; Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak)
(15:30) Karlsruher SC – Arminia Bielefeld (Eleven Sports 4 ; Michał Wszołek – Michał Świrkula)
(16:00) Błękitni Stargard – Pogoń Siedlce (TVCOM)
(17:00) Red Bull Salzburg – Wolfsberger AC (C+ Sport, C+ Now)
(17:00) Elana Toruń – Górnik Polkowice (TVCOM)
(17:15) Aston Villa – Chelsea FC (C+ Sport 2 ; Przemysław Rudzki – Michał Gutka)
(17:30) Legia Warszawa – Śląsk Wrocław (C+, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD ; Bartosz Gleń – Grzegorz Mielcarski)
(17:40) Warta Poznań – Sandecja Nowy Sącz (Polsat Sport)
(18:00) Bytovia Bytów – Olimpia Elbląg (TVCOM)
(19:00) Viktoria Pilzno – FK Jablonec (Polsat Sport News)
(19:10) Widzew Łódź – Lech II Poznań (Widzew TV)
(19:30) Valencia CF – CA Osasuna (C+ Sport ; Piotr Laboga – Leszek Orłowski)
(19:30) Atalanta Bergamo – US Sassuolo (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Mateusz Święcicki – Filip Kapica)
(20:00) Everton FC – Liverpool FC (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny)
(20:30) SK Brann – Viking FK (Eurosport 1)
(21:45) Inter Mediolan – UC Sampdoria (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)
(22:00) Real Sociedad – Real Madryt (C+ Sport ; Rafał Wolski – Tomasz Ćwiąkała)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowszewpisy

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.