Orzeł Grzegorzew: Ludzie mający klub w sercu, ciężko pracowali podczas pandemii nad jego rozwojem

Orzeł Grzegorzew jest kolejnym klubem objetym patronatem medialnym przez portal GF. Dziś słów kilka o tym co piszczy w grzegorzewskiej trawie.

Orzeł Grzegorzew w ubiegłym sezonie występował w rozgrywkach drugiej grupy wielkopolskiej klasy okręgowej. Zespół uplasował się na dziewiątym miejscu z dorobkiem 21 punktów, na który złożyło się sześć zwycięstw i trzy remisy. Orzeł sześciokrotnie musiał uznać wyższość rywali.

Zawodnicy Orła wrócili już do treningów, w planach mają rozegranie kilku spotkań sparingowych.

Ze względu na planowane prace modernizacyjne płyty boiska, miejsce i dokładne godziny rozgrywania spotkań sparingowych podawać będziemy na bieżąco – mówi Maciej Rosiak.

Plan sparingów Orła Grzegorzew

05/07/2020 – Straszkovia Straszków
09/07/2020 – GKS Osiek Wielki
12/07/2020 – Sparta Barłogi
15/07/2020 – Olimpia Koło
19/07/2020 – Warta Krzymów
22/07/2020 – LKS Świnice Warckie
26/07/2020 – Warta Eremita Dobrów
31/07/2020 – Górnik Kłodawa

Jak podkreśla Maciej Rosiak, który administruje media społecznościowe klubu, czas podczas pandemii koronawirusa wykorzystano w Grzegorzewie na pracę organizacyjno-administracyjną.

Ludzie spoza boiska, a mający klub w sercu, pracowali ciężko i będą pracować jeszcze ciężej – zaznacza pan Maciek.

Władze Orła Grzegorzew mają jasno określone cele i zaplanowaną w szczegółach dalszą drogę działania. Ma powstać między innymi klubowa telewizja, budowany jest system automatycznego nawadniania płyty głównej boiska. Orzeł chce wyfrunąć również poza region, stąd nawiązanie współpracy z moim portalem, mam nadzieję bardzo owocnej dla obu stron.

Od nowego sezonu ruszamy z ciekawym projektem telewizji klubowej. Mamy zamiar zamieszczać wywiady, skróty meczów, sondy wśród kibiców. Również dużym sukcesem organizacyjnym, który uda się zrealizować przy dużej pomocy Urzędu Gminy w Grzegorzewie przed nowym sezonem, jest budowa systemu automatycznego nawadniania płyty głównej boiska – mówi Maciej Rosiak.

W klubie postawiono na wychowanków, którzy dołączyli do kadry pierwszego zespołu. Mają oni już w najblizszej przyszłości stanowić o sile Orła.

– Mając ma uwadze ciągły rozwój klubu i ścieżkę, która chcemy zmierzać, z rozgrywek wycofaliśmy zespół juniora starszego, zastępując go zespołem trampkarzy. Zawodnicy z drużyny juniora starszego zasila zespół seniorów, tak aby sukcesywnie zwiększać liczbę wychowanków w pierwszym zespole. Zespół juniorów w swoim roczniku przez wiele sezonów był czołową drużyna naszego okręgu w swojej kategorii wiekowej. Stąd mocna wiara w to, że po sezonie ogrania w seniorach później będziemy zbierać owoce naszej ciężkiej pracy. W końcu o to nam wszystkim chodzi – podsumowuje Maciej Rosiak, który od nowego sezonu obejmie również funkcję kierownika pierwszej drużyny.

Orzeł Grzegorzew boisko

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowszewpisy

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.