fbpx

GPSZ Głuchów. Pierwszy w historii klubu awans do A-klasy

GPSZ Głuchów, który dołączył do galaktycznego teamu i został objęty patronatem medialnym, dziś pierwszy raz gości na łamach portalu.

Klub z Głuchowa nieoficjalnie powstał w 2004 roku, biorąc udział w różnego rodzaju turniejach halowych. Oficjlanie GPSZ Głuchów został zgłoszony do rozgrywek B-klasy grupa Radom I w sezonie 2009/2010. Wtedy też powstało boisko w Głuchowie, na którym rozgrywano pierwsze mecze sparingowe.

W ubiegłym sezonie GPSZ zajął trzecie miejsce w rozgrywkach drugiej grupy radomskiej B-klasy i pierwszy raz w historii uzyskał awans do wyższej klasy rozgrywkowej. W dwunastu spotkaniach zespół poniósł zaledwie jedną porażkę, kończac sezon z dorobkiem 27 punktów, na który złożyło się osiem zwycięstw i trzy remisy.

https://www.facebook.com/GPSZGluchow/videos/572598850111351/

Po awansie, jak to się często zdarza, klub stanął przed problemami infrastrukturalnymi. GPSZ potrzebuje wsparcia kibiców i ludzi dobrej woli, bez którego uzyskanie pozwolenia na występy w A-klasie może okazać się niewykonalne.

Po awansie do A klasy nasza drużyna, aby dostać licencję na grę na Głuchów Arenie, potrzebuje doprowadzić do szatni wodę. Żeby to się udało musimy w pobliżu wykopać studnie głębinową, a to wymaga odpowiednich środków. Niestety na takie koszta nie stać naszego prezesa dlatego i tym razem chcemy mu pomóc. Organizujemy zbiórkę pieniędzy, które miejmy nadzieję przyczynią się do tego, że w Głuchowie zawita A klasa! Wierzymy w was i w wasze dobre serce! Pokażcie, że jesteśmy jedną rodziną! – informuje klub na swoim profilu.

Link do portalu zrzutka.pl, na którym można wesprzeć GPSZ Głuchów znajdziecie TUTAJ.

Ze swojej strony zachęcam do odwiedzania profilu klubu na Facebooku. Liczę również na owocną współpracę portalu i klubu z Głuchowa.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Jedna odpowiedź do “GPSZ Głuchów. Pierwszy w historii klubu awans do A-klasy”

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.