Plan transmisji telewizyjnych od poniedziałku do czwartku

Europejskie ligi w ekspresowym tempie dogrywają sezon 2019/2020. W środku tygodnia również czeka kibiców wiele emocji.

Poniedziałek 22 czerwca

(19:30) CD Leganes – Granada CF (nSport+)
(19:30) US Lecce – AC Milan (Eleven Sports 1)
(19:30) AC Fiorentina – Brescia Calcio (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4)
(21:00) Manchester City – Burnley FC (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń – Michał Gutka)
(21:45) Bologna FC – Juventus FC (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4)
(22:00) Villarreal CF – Sevilla FC (C+ Sport)

Wtorek 23 czerwca

(18:00) Arka Gdynia – KGHM Zagłębie Lubin (C+, C+ Sport 3)
(18:00) Korona Kielce – Raków Częstochowa (C+ Sport, C+ Sport 4)
(19:00) Leicester City – Brighton & Hove Albion (C+ Sport 2)
(19:30) Levante UD – Atletico Madryt (C+ Now, nSport+)
(19:30) Hellas Verona – SSC Napoli (Eleven Sports 1)
(19:30) Real Valladolid – Getafe CF (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4)
(19:30) SPAL 2013 – Cagliari Calcio (Eleven Sports 3)
(20:00) Sparta Praga – Banik Ostrawa (Polsat Sport Extra)
(20:30) Wisła Kraków – Wisła Płock (C+, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD)
(20:30) ŁKS Łódź – Górnik Zabrze (C+ Sport, C+ Sport 4)
(21:15) Tottenham Hotspur – West Ham United (C+ Sport 2)
(21:45) Genoa CFC – Parma Calcio (Eleven Sports 2)
(21:45) Torino FC – Udinese Calcio (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4)
(22:00) FC Barcelona – Athletic Club (Eleven Sports 1)

Środa 24 czerwca

(18:00) Lechia Gdańsk – Piast Gliwice (C+ Sport, C+ Sport 3)
(18:00) IK Start – Molde FK (Eurosport 1)
(19:00) Manchester United – Sheffield United (C+ Sport 2)
(19:30) Real Sociedad – Celta Vigo (C+ Now, nSport+)
(19:30) Inter Mediolan – US Sassuolo (Eleven Sports 1)
(19:30) Deportivo Alaves – CA Osasuna (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4)
(20:00) Slavia Praga – Viktoria Pilzno (Polsat Sport Extra)
(20:30) Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa (C+, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD)
(20:30) Lech Poznań – Pogoń Szczecin (TVP 2, C+ Sport, C+ Sport 4)
(20:30) Odds BK – Valerenga Football (Eurosport 1)
(21:15) Liverpool FC – Crystal Palace (C+ Sport 2)
(21:45) Atalanta Bergamo – SS Lazio (Eleven Sports 1)
(21:45) AS Roma – UC Sampdoria (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4)
(22:00) Real Madryt – RCD Mallorca (C+ Now, nSport+)

Czwartek 25 czerwca

(18:00) Sarpsborg 08 FF – Stromsgodset IF (Eurosport 1)
(19:00) Śląsk Wrocław – Cracovia (C+ Sport, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD)
(19:00) Southampton FC – Arsenal FC (C+ Sport 2)
(19:30) SD Eibar – Valencia CF (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4)
(20:30) Rosenborg BK – FK Bodo/Glimt (Eurosport 1)
(21:15) Chelsea FC – Manchester City (C+ Sport 2)
(22:00) Real Betis – RCD Espanyol (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowszewpisy

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.