Wirtualna Liga Galaktyczna KEEZA. W 14. kolejce spotkanie na szczycie tabeli. Czy KS Wiązownica zatrzyma Madziar Nieporęt?

Przed nami 14. kolejka Wirtualnej Ligi Galaktycznej KEEZA. Początek spotkań dziś 22.06 około godziny 12.

Podczas 14. kolejki najbardziej interesująco zapowiada się oczywiście starcie, w którym wicelider KS Wiązownica spróbuje zatrzymać niepokonany do tej pory Madziar Nieporęt.

Emocji nie powinno też zabraknąć w pojedynku Zalesia Wójcice z Huraganem Wiśniówka. Oba kluby wraz z WKS-em Owieczki należą do największych rewelacji WLG.

Kolejka 14. 22-24 czerwiec. Początek około godziny 12.

Huragan Wiśniówka – Zalesie Wójcice

GKS Jedność Gozdowo – Naprzód Świbie

NKP Podhale Nowy Targ – LKS Leńcze

Lubuszanin Trzcianka – City Wilanów

KS Wiązownica – Madziar Nieporęt

Zawisza Bydgoszcz – Strzelec Chroberz

RKS Okęcie Warszawa – Tempo Paniówki

Orlęta Czyżew – WKS Owieczki

Sośnica Gliwice – Płomień Przyprostynia

Tabela WLG KEEZA po 13 kolejkach

MiejsceKlubMeczePunktyZRPLiczba głosów
1.Madziar Nieporęt133913005811
2.KS Wiązownica133311023877
3.NKP Podhale Nowy Targ133311023872
4.Zalesie Wojcice133311022915
5.Lubuszanin Trzcianka13279044363
6.Wks Owieczki13279043691
7.Huragan Wiśniówka13279042778
8.GKS Jedność Gozdowo13279042386
9.LKS Leńcze13217062270
10.City Wilanów13217061724
11.Płomień Przyptostynia13155081988
12.Naprzód Świbie13155081312
13.Zawisza Bydgoszcz13124092546
14.Orlęta Czyżew1393091240
15.RKS Okęcie Warszawa1331012975
16.Strzelec Chroberz1331012944
17.Tempo Paniówki1331012826
18.Sośnica Gliwice1300013956

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowszewpisy

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.