Najważniejszy mecz w historii Galakticos Solna

W sobotę 27 czerwca zespół Galakticos Solna rozegra najważniejszy mecz w swojej historii. O godzinie 17na boisku w Żórawinie rozpocznie się spotkanie barażowe z Sokołem Smolec, którego stawką jest awans do klasy okręgowej.

Oba zespoły zakończyły bez porażki sezon 2019/2020 w rozgrywkach pierwszej grupy wrocławskiej A-klasy. Dorobek Galakticos i Sokoła to 35 punktów. W meczu bezpośrednim padł remis 2:2. O awansie do okręgówki zadecyduje sobotni pojedynek.

Jutrzejszy mecz barażowy, będzie najważniejszym wydarzeniem w historii klubu z Solnej. Galakticos akcentują mocno ten fakt na swoim „facebookowym” profilu.

Śmiało można uznać, że będzie to najważniejszy mecz w historii Naszego klubu.

Zapewne nie możemy mówić o optymalnym przygotowaniu do tego meczu, gdyż pandemia i wprowadzone zakazy nie pozwoliły nam na porządne przygotowanie do tego meczu. U naszych zawodników widać wiarę i chęć walki do ostatnich sił. Czy to wystarczy na pokonanie Sokola? Przekonamy się już w sobotę. Oby wszyscy byli zdrowi i całą drużyną stawili się w sobotę na stadionie w Żórawinie. Historia pisze się na Naszych oczach – podkreśla klub z Solnej za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Spotkanie w Żórawinie niestety odbędzie się bez udziału publiczności, gdyż zgodnie z przyjętymi obostrzeniami musi zostać rozegrane przy odpowiednich zasadach reżimu sanitarnego.

Klub z Solnej informacje o aktualnym wyniku będzie zamieszczał na swoim profilu, do którego odwiedzania mocno zachęcam. Link TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowszewpisy

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.