Reaktywacja KS Spławie okiem kamery Kościańskiej Telewizji KLIN-TV (Wideo)

Redaktor Wojciech Mroziński z „zaprzyjaźnionej” z portalem GF, telewizji KLIN-TV, odwiedził z kamerą wracający do życia KS Spławie.

Dwa tygodnie temu na stronie inernetowej KLIN-TV ukazał się artykuł o KS Spławie. Klub, który zawiesił działalność w 2015 roku, w ubiegłym roku został reaktywowany. Lokalni pasjonaci postanowili, aby zespół, którego występy cieszyły się w przeszłości dużym zainteresowaniem, wrócił na futbolową mapę.

Kamil Koden i Paweł Biały rozpoczęli poszukiwania sponsorów i zawodników.

– Szukaliśmy chętnych do gry w drużynie. Zorganizowaliśmy zebranie, żeby zobaczyć czy warto ruszyć z tematem. No i wypaliło, powstał „KS APOL-termPIR” Spławie. Ale, gdyby nie sponsorzy Szymon Apolinarski i Wojciech Bąk, przedsięwzięcie by się nie udało – mówi Kamil Koden, cytowany przez KLIN-TV.

Drużyna została zgłoszona do rozgrywek IX grupy wielkopolskiej B-klasy. Plan był jasny- już w pierwszym sezonie awansować. Niestety pandemia pokrzyżowała szyki odradzającemu się klubowi.

Dziś zachęcam do obejrzenia materiału autorstwa Wojciecha Mrozińskiego, który z kamerą odwiedził KS ASPOL-termPIR Spławie. Jego rozmówcami byli prezes klubu Szymon Apolinarski oraz zawodnik, skarbnik i marketingowiec Kamil Frąckowiak.

Całość publikacji o klubie znajdziecie TUTAJ

Zapraszam również na profil facebookowy KS Spławie.

Źródło: https://klin-tv.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowszewpisy

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.