Dawid Janczyk zagrał w sparingu…LZS Piotrówka. Dwa gole i dwie asysty

Dawid Janczyk wystąpił w sparingu. Nie w Chełmiance Chełm, która miała zaoferować mu pomoc w powrocie na boisko, ale w LZS Piotrówka.

Media w Polsce obiegła kilka dni temu informacja o kolejnej próbie powrotu na murawę Dawida Janczyka. Propozycję miała mu złożyć III-ligowa Chełmianka Chełm. Klub zaprzeczył tym doniesieniom (nie dziwię się), a Janczyk wystąpił natomiast w sparingu…LZS Piotrówka.

Informację zamieścił na Twitterze dziennikarz Michał Zachlarz. Klub z Piotrówki w specjalizuje się w sprowadzaniu piłkarzy z kontynentu afrykańskiego. Najbardziej znanym zawodnikiem jaki występował w LZS-ie był król strzelców Ekstraklasy z sezonu 2008/2009, Takesure Chinyama.

Włodarze LZS Piotrówka wyciągnęli pomocną dłoń w kierunku Dawida Janczyka. Wystąpił on w wygranym 5:0 sparingu przeciwko Stali Zawadzkie. Były zawodnik CSKA Moskwa strzelił dwa gole i zaliczył dwie asysty.

Jak zakończy się przygoda Janczyka z kolejnym klubem? Mimo wielkiej sympatii do tego gościa, śmiem wątpić czy uda mu się pokonać swoje demony.

W poprzednim sezonie LZS Piotrówka zajął ostatnie miejsce w tabeli rozgrywek drugiej grupy opolskiej klasy okręgowej.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Jedna odpowiedź do “Dawid Janczyk zagrał w sparingu…LZS Piotrówka. Dwa gole i dwie asysty”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowszewpisy

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.