Czarni Jaworze gromią rywala. „Mam nadzieję, że w taki sam sposób będziemy grać w kolejnych sparingach”

Czarni Jaworze w meczu sparingowym zaaplikowali rywalom z Goleszowa aż 6 goli.

Przewaga Czarnych nie podlegała dyskusji, szczególnie w drugiej połowie zawodnicy z Jaworza nie pozostawili złudzeń graczom LKS Goleszów. Dobrą postawę swoich podopiecznych podkreślił po meczu szkoleniowiec Czarnych Krzysztof Dybczyński.

Pierwszą połowę zagraliśmy zawodnikami, którzy ostatnio grali troszkę mniej i zaprezentowali się bardzo dobrze. W drugiej połowie sposób zdecydowanie udowodniliśmy swoją przewagę nad drużyną z Goleszowa. Nie tylko chodzi o to, że strzeliliśmy w niej pięć bramek, ale przede wszystkim chodzi o kulturę grę. Wedle mojej opinii między Czarnymi a Goleszowem była widoczna wyraźna różnica – powiedział trener.

Mam nadzieję, że w taki sam sposób będziemy grać w kolejnych sparingach i że nasza jakość będzie w każdym kolejnym meczu wyglądała coraz lepiej. Tylko tyle. Mimo wszystko dziękuję drużynie z Goleszowa za to, że stanęła w szranki przeciwko mojemu zespołowi, bo dla nas też była to bardzo cenna jednostka treningowa – podkreślił Krzysztof Dybczyński.

Czarni Jaworze – LKS Goleszów 6:1 (1:1)

Bramki dla Czarnych: Jakub Pilch (4), Daniel Lech, Jakub Sztykiel

Skład Czarnych: Bramkarz testowany – Sosna, Ma. Sztykiel, Krawczyk, Żyrek, Kucel, Mi. Sztykiel, J. Sztykiel, Strzelczyk, Ścibor, Pilch oraz Nawrocki, Kręcichwost, Habdas, Cyran, Lech, Labza, Zdolski

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowszewpisy

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.