Górnik Piaski już 25 lipca rozpocznie rozgrywki w klasie okręgowej

Współpracujący z portalem GF Górnik Piaski poznał terminarz rozgrywek klasy okręgowej w sezonie 2020/2021.

Górnik Piaski rozpocznie rozgrywki w lidze okręgowej Podokręgu Sosnowiec meczem wyjazdowym z Niwami Brudowice 25 lipca.

Zgodnie z regulaminem rozgrywek I runda zostanie rozegrana systemem każdy z każdym mecz i rewanż. Po zakończeniu I rundy po 4 najlepsze drużyny z I i II (Katowice i Sosnowiec) podgrupy razem utworzą grupę mistrzowską. 8 zespołów, które do rywalizacji przystąpią z „wyzerowanym” kontem punktowym, walczyć będzie o jedno miejsce premiowane awansem, grając mecz i rewanż każdy z każdym. Pozostałe zespoły z obydwu grup utworzą grupę „spadkową”, liczącą w sumie 11 drużyn. W niej zaliczone zostaną wyniki bezpośrednich meczów, a drużyny zmierzą się systemem mecz i rewanż tylko z tymi rywalami, z którymi w I rundzie nie grały – mówi Galaktycznemu Dariusz Michalski, wiceprezes Górnika.

Nadchodzące rozgrywki będą swego rodzaju weryfikacją wielu zespołów. Do A-klasy spadnie bowiem minimum siedem drużyn.  

W grupie oprócz Górnika Piaski wystąpią również KS Niwy Brudzowice, KS Unia Ząbkowice, MKS Górnik Wojkowice, KP Sarnów, Zagłębie II Sosnowiec, KS Cyklon Rogoźnik, LKS Tęcza Błędów, LKS Ostoja Żelisławice oraz LKS Źródło Kromołów.

Terminarz rozgrywek TUTAJ

Zapraszam do odwiedzania mediów społecznościowych Górnika Piaski. Kliknij.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowszewpisy

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.