Wspieraj MKS Szczawno-Zdrój razem z FaniMani.pl

Paweł Danielak z klubu MKS Szczawno-Zdrój opowie dziś o współpracy „Mineralnych” z platformą www.FaniMani.pl., zachęcając również do korzystania z tego projektu.

Na początku 2020 roku nasz klub nawiązał współpracę z platformą www.FaniMani.pl, dzięki której MKS przy udziale kibiców i tych wszystkich którzy robią zakupy przez internet może pozyskiwać środki na swoją działalność i rozwój.

FaniMani.pl jest platformą, której od dawna poszukiwałem. Zasady współpracy są jasne i przejrzyste, a wsparcie dla klubu może być nieocenione. Wszystko zależy od tego, jak do tematu wparcia klubu przez FaniMani.pl podejdą sami kibice i osoby, którym zależy na dobru klubu. Przede wszystkim chodzi o to, aby się nie bać i w ogóle się zarejestrować https://fanimani.pl/zaproszenie/24020/adb11b651a194613b66e08c75848ff63/.

Jak już to zrobimy, to 1/3 sukcesu jest już za nami. W kolejnym kroku należy zainstalować na swoim komputerze lub telefonie tzw. Przypominajkę, która za każdym razem będzie nam podpowiadała, w jakim sklepie zrobić zakupy, aby darowizna trafiła na konto klubu. Instalacja przypominajki trwa zaledwie kilka sekund i tak naprawdę sprawia, że dalsze korzystanie z FaniMani.pl staje się intuicyjne. Wpisując bowiem w wyszukiwarkę jakąkolwiek nazwę rzeczy, którą chcemy nabyć, przypominajka podpowiada nam, jaki sklep współpracuje z FaniMani.pl i co najważniejsze dla nas, przekaże darowiznę na nasz klub.

Ostatnim krokiem jest po prostu korzystanie z FaniMani przy każdych zakupach robionych przez internet. W bazie FaniMani jest ponad 1000 sklepów i każdy znajdzie coś dla siebie. Nieważne, czy robimy zakupy na www.allegro.pl, rezerwujemy pobyt przez portal www.booking.com, czy może kupujemy obuwie poprzez stronę www.eobuwie.com.pl – ważne, aby zrobić to z FaniMani wybierając wcześniej naszą organizację do wsparcia. Z każdych zrobionych przez użytkownika zakupów, wybrana organizacja otrzymuje wsparcie w średniej kwocie ok. 2% od zakupów.

Ktoś może powiedzieć, że jest to mało i się nie opłaca i w ogóle po co się w to bawić. Proszę jednak spojrzeć na to z innej perspektywy. Przede wszystkim chodzi o to, aby zachęcić do wsparcia wiele osób, które zbudują silną grupę wsparcia. Kupując coś przez internet za 100zł, klub otrzymuje przykładowo 2zl. Nie jest to kwota rzucająca na kolana. Jednak jak podejdziemy do tego od strony matematycznej, to jeśli ta sama osoba będzie co miesiąc, przez cały rok kupowała coś po 100zł, to na konto klubu trafi już nie 2zł, a 24zł. Możecie powiedzieć, że nadal się nie opłaca. W takim razie pójdźmy dalej. Ta sama osoba w przeciągu miesiąca kupuje przez internet dwie rzeczy, o łącznej wartości 200zł. Tym samym, w przeciągu roku na konto klubu wpadnie prawie 50zł. Przy jednym wspierającym, nadal nie ma szału, jednak tak jak wspomniałem, chodzi przede wszystkim o zbudowanie silnej grupy osób, które chciałyby w ten sposób wspomóc klub. Bawiąc się nadal w wyliczenia, konto klubu MKS Szczawno-Zdrój na Facebooku lubi obecnie 1642 osoby. Gdyby jedna dziesiąta z tych osób, robiła zakupy przez internet z wykorzystaniem FaniMani i traciła średnio 200 złotych, tak jak pokazują powyższe wyliczenia, to na konto klubu w przeciągu roku trafi nie 50, a uwaga… 8200zł. Ta kwota to już solidny zastrzyk gotowki dla klubu, dlatego też walczymy, aby przekonać Was do używania FaniMani.

Takich wyliczeń można robić wiele, przecież każdy z WAS ma znajomych, każdy może ich zaprosić do korzystania z FaniMani. Grupa wsparcia może się rozbudować bardzo szybko, jednak potrzebne jest do tego zaangażowanie nas wszystkich. Pięć minut poświęconych na rejestrację wystarczy, aby zrobić ten najważniejszy, pierwszy krok. Wracając jeszcze na chwilę do wyliczeń, FaniMani daje taką możliwość, że jeśli zaprosimy przez specjalny link do korzystania z platformy kolejną osobę i ona zrobi pierwsze zakupy, to klub dostaje ekstra 5zł. Pomnóżcie tę kwotę przez wszystkich naszych fanów na Facebooku – co Wam wyszło? Nam kwota 8210zł., która w znacznym stopniu może wspomóc dzialanie naszego klubu. My podajemy swój link, ale każdy z Was, po rejestracji będzie mógł wygenerować swój i zaprosić swoich znajomych do wsparcia naszego klubu. Pamiętajcie #RazemMożemyWięcej https://fanimani.pl/zaproszenie/24020/adb11b651a194613b66e08c75848ff63/

Tak jak widzicie, FaniMani daje duże możliwości, ale najlepszy efekt jest wtedy, gdy się zjednoczymy i wspólnie będziemy robić zakupy przez internet. Co ciekawe, zakupy przez platformę mogą również robić firmy, które zdecydowanie cześciej kupują coś w sieci. Tak więc, jeśli sami prowadzicie firmę albo macie kogoś znajomego, który robi zakupy dla swojej firmy w internecie, to zaproponucie mu korzystanie z FaniMani. Baza firm i sklepów jest spora i możecie ją zobaczyć pod tym linkiem www.fanimani.pl/sklepy Wsparcie dla oganizacji idzie nie tylko za zwykłe zakupy, ale także za wykupienie ubezpieczenia, rezerwację noclegu na wakacje, czy wyjazd służbowy, a także za wzięcie kredytu w banku. Opcji jest dość sporo, dlatego prosimy o rejestrację i korzystanie z platformy. WY robicie zakupy z FaniMani, MKS Szczawno-Zdrój zyskuje nowych sponsorów, bo właśnie taki tytuł będzie się wam należał. Bądźcie z nami.

Ze sportowym pozdrowieniem

 Paweł Danielak                                         

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Jedna odpowiedź do “Wspieraj MKS Szczawno-Zdrój razem z FaniMani.pl”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowszewpisy

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.