fbpx

Leo Messi krytykuje Barcelonę. „W takim stylu nie wygramy nawet z Napoli”

Barcelona po wczorajszej porażce na własnym boisku z Osasuną, straciła szanse na mistrzowski tytuł, który przypadł Realowi Madryt. Leo Messi w krytycznych słowach skomentował klęskę „Dumy Katalonii”.

Barcelona w obecnym sezonie jest targana wewnetrznymi sporami, władze klubu przeprowadziły nie do końca trafione transfery, największe gwiazdy pozostają w konflikcie ze szkoleniowcem. Zespół „Dumy Katalonii” przeciętnie spisywał się również na murawie i w rozgrywkach La Liga musiał uznać wyższość Realu Madryt.

Po czwartkowej porażce z Osasuną, głos zabrał Leo Messi, który nie przebierał w słowach.

Wyglądaliśmy jak zespół, który chce, ale z jakiegoś powodu nie może i w wielu przypadkach pozostawiał wiele do życzenia. Kibice z pewnością są źli. Roma, Liverpool, to… Nie dziwi mnie, że kibicom brakuje cierpliwości – powiedział Messi.

Mówiłem, że z taką grą nie mamy szans na wygranie Ligi Mistrzów, ale to nie wystarczyło nam też do zdobycia mistrzostwa Hiszpanii. W takim stylu nie wygramy nawet z Napoli, nie mówiąc już o reszcie – dodał.

Musimy być krytyczni wobec siebie. Zaczynając od graczy, ale trzeba spojrzeć na sprawę całościowo. Jesteśmy Barcelona – i musimy wygrać wszystko – podkreślił Argentyńczyk.

– Musimy zacząć od nowa, wszystko, co zrobiliśmy od stycznia, było okropne. Byliśmy zmienną i słabą drużyną, graliśmy z niską intensywnością… Straciliśmy wiele punktów, a dzisiejszy mecz jest podsumowaniem tego sezonu. Piłkarze Realu Madryt wykonali swoją robotę, ale bardzo im pomogliśmy – podsumował.

Źródło: Barcacentre/Marca/Twitter

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.