Nachodzący ligowy weekend „Galaktycznych drużyn”

Kilka klubów współpracujących i objętych patronatem medialnym przez portal Galaktyczny Futbol, już rozpoczęło bądź rozpocznie w najbliższy weekend ligową rywalizację.

Akcja pod hasłem „Patronat medialny klubów z Niższych Lig” zaowocowała współpracą z dwudziestoma zespołami od 4 ligi do B-klasy. Dodam jednak, że pierwszym klubem członkowskim tego projektu była Polonia Yorkshire z Wysp Brytyjskich. Mogę więc z przymrużeniem oka powiedzieć, że akcja osiągnęła europejski zasięg.

Informacje na temat działalności „Galaktycznych Klubów” pojawiają się regularnie od kilku tygodni. Wiele spraw wymaga jeszcze dopracowania, ale górnolotnie mówiąc: Uczymy się siebie nawzajem.

Sezon 2020/2021 powoli rusza z początkowej stacji, więc portal Galaktyczny Futbol wskakuje do tego pociągu. Co piątek będą zamieszczane zapowiedzi dotyczące ligowych meczów „Galaktycznych Drużyn” w formacie zbiorczym. Natomiast w każdy wtorek, po zakończonej kolejce, będę publikował krótkie pomeczowe info.

******

Star Starachowice – IV liga świętokrzyska.

W pierwszej kolejce w ubiegłym tygodniu, zawodnicy Staru Starachowice odnieśli zwycięstwo 3:1 w wyjazdowym spotkaniu z Lubrzanką Kajetanów. W kolejnej serii spotkań starchowicki zespół podejmie GKS Nowiny. Początek spotkania w sobotę 25 lipca o godzinie 17.30.

Star Starachowice – GKS Nowiny

To już jutro!2 kolejka IV ligi świętokrzyskiej IV liga: Star Starachowice – GKS Zio-Max NowinyUWAGA!Mając na względzie ograniczenie do 25% pojemności dostępnych miejsc na Stadionie dla wszystkich kibiców informujemy, że Ci którzy nie wejdą na obiekt będą mogli obejrzeć cały mecz na żywo na naszym kanale Youtube oraz na profilu FB. Kto wie może przed samym meczem wejdzie w życie przedstawiana we wcześniejszym poście akutalizacja rozporządzenia (będziemy informować na bieżąco)Ilość miejsc na meczu ograniczona więc nie czekaj na ostatnią chwilę jeżeli chcesz obejrzeć ten mecz na żywo. Prosimy o stosowanie się do poleceń spikera jak i respektowania rozporządzenia dot. COVID-19.Ze sportowym pozdrowniemZarząd

Gepostet von Star Starachowice am Donnerstag, 23. Juli 2020

Vineta Wolin – IV liga zachodniopomorska.

„Vikingowie” w pierwszym spotkaniu sezonu 2020/2021 na własne życzenie tylko zremisowali na własnym boisku 2:2 z zespołem Sparty Węgorzyno. W następnej kolejce Vineta rozegra wyjazdowe spotkanie z Iną Goleniów.

INA GOLENIÓW-VINETA WOLIN. PO REMISIE CZAS NA WALKĘ O PIERWSZE TRZY PUNKTY❗VIKINGOWIE W SOBOTĘ ZAGRAJĄ W…

Gepostet von Vineta Wolin am Donnerstag, 23. Juli 2020

Czarni Jaworze – klasa okręgowa Śląsk V.

Zespół z Jaworza rozpoczyna rywalizację ligową 25 lipca wyjazdowym meczem z LKS Łąka.

Istotne informacje ukazały się w mediach społecznościowych naszego najbliższego rywala LKS ŁĄKA‼️ Prosimy zaznajomić się z poniższą infografiką ‼️

Gepostet von GKS Czarni Jaworze am Montag, 20. Juli 2020

Górnik Piaski Czeladź – klasa okręgowa Śląsk IV

Zespół Górnika Piaski rozpoczyna rywalizację w ślaskiej okręgówce w sobotę 25 lipca meczem wyjazdowym z zespołem Niwy Brudzowice. Początek o godzinie 17.00.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Najnowszewpisy

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.